Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

YUSUF YUSUF..!

Hafta içerisinde futbolcularla yapmış olduğu toplantı sosyal medyada en çok izlenme rekorlarına ilerlerken sadece Gaziantep’in değil tüm Türkiye'nin gündemine oturan Sumudica'nın haklı tavrına biz de buradan destek veriyoruz . Demek ki her şey iyi giderken tüm iyi düşünceler futbolculara yapılıyorsa , işler kötü gidince de yine onlara böyle bir ders verilmesi gerekmekteymiş . Verilen bu haklı tepkinin sonucunun sahaya iyi yansımasını beklerken sonuç yine sonraki maça diye noktalandı .

Önceki hafta kendi sahasında iki puan bırakan Gaziantep FK, bu hafta da deplasmandan yine son dakikalarda bulduğu penaltı golüyle bir puanı kurtarmış oldu . Yetersiz kadro yapısıyla her hafta transfer transfer diye inleyen takıma hiçbir şekilde müdahalede bulunamayan yönetim kurulu korkuyorum bir kaç hafta sonra transfer sezonu kapanınca YUSUF YUSUF etmeye başlayacak .

Sert tepkinin etkisiyle Göztepe maçına hızlı başlayan ve maçın henüz başında golü de bulup rahatlayan Gaziantep FK, özellikle ikinci yarının başlarında etkisiz kalarak bir anda geriye düşünce fabrika ayarlarına geri dönmüş oldu . Zamanında müdahaleler yapamayarak haklı tavrını  bitiren Sumudica  geçen sezon yanından ayırmadığı Pawloski’ye nasıl dayanabildi bir anlam veremedik.

Ligin üçüncü maçından da üç puanla ayrılamaması dördüncü haftanın açılış maçı olan Trabzonspor maçı belki de bu sezonki kaderinin belirleneceği bir maç olarak bizleri bekliyor. Yönetimin bu kadar süre sessiz kalmasına başka bir anlam yükleyemiyorum. Ancak bu sessizlik hiçte hayra alâmet bir hareket olarak tasvip etmediğim gibi hiç bir yöneticiden de bir tek açıklama gelmemesi de ayrı bir muamma. ( Başkanın görevimin başındayım diye verdiği demeç hariç ) .

      Alınan bu kötü sonuçlar ve renk vermeyen yönetim ve teknik ekip arasındaki bu gerilim daha ne kadar devam edecek bilemiyoruz. Ama bu işin sonunda zararlı çıkacak olan yine Gaziantep ve taraftarlar olacak gibi görünüyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın