Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

TÜNELİN UCU KARANLIK

    Galiba o sene bu sene olmayacak gibi duruyor. Çünkü Gazişehir ikinci yarının başlamasıyla tüm olanakları kullanarak tepe taklak süratli bir şekilde aşağı doğru bir ivme yakalamış ve hiç kimse durduramıyor .

Sezonun ikinci yarısı için hazırlık kampından bu yana oynamış olduğumuz hazırlık maçları da dahil hiç bir maçtan galip ayrılamamışsın. Sana gerekli olan maçlardan hep yenik ayrılmışsın ve bir yığın para harcamışsın. Binlerce insanın son yirmi günde gece gündüz demeden arkandan deplasmanlara getirmişsin ve sonuç bir hiç. Bu kadar söze rağmen heyecanını yitirmiş üç beş transfer geçen yıl bile bundan iyiydik. Kiminle sohbete girsem aynı düşünce ve fikir.

Hepsinin de bir ortak noktası Gaziantep’te hoca yok muydu da bu adama takım emanet ettik? Sanki geçen yıl Erzurumspor’u çok mükemmel oyunla  yada açık ara puan farkıyla süper lige çıkarttı da biz mi göremedik.

      SAYIN BAŞKANIM BU SEZON ( ERKEN OLACAK BELKİ AMA ) TÜNELİN UCU KARANLIK.

Bu, maçlara gelen ,gelmeyen alınan skorları görüp de stadyumun önünden geri dönen ve hâlâ gönüllerinde GAZİANTEPSPOR aşkı olan tüm Gazianteplilerin sözleridir.

         Artık bu sezonu geride bırakalım ve Gazianteplilerin ve Gaziantepsporluların isteğini şimdiden yerine getirmenin hazırlığını yapmaya başlayalım. Buna ilk olarak Gazişehir olarak değil de GAZİANTEPSPOR olarak yola çıkarak başlayalım. Buna  imkân ve olanak artık var. Takımı ve şehri ayağa kaldırmak sizin ve ekibinizin ellerinde .Geç kalmış sayılmayız. Eğer şartlar ve imkânlar buna müsaitse yarından itibaren hiç beklemeyin ve şehrin ve taraftarın sesine kulak varın. Çünkü siz tüm Anteplilerin bildiği sevdiği ve saygı duyduğu KONUKOĞLU'SUNUZ. Artık gerçek bir icraat bekliyoruz. Taraftarın gücü gelmiş olan hocalardan üstündür. Buna en büyük örnek küme düşme potasına kadar gelen, verilen destekle yeniden ayağa kalkan FENERBAHÇE VE ESKİŞEHİRSPOR en büyük örnektir.

       Bugün yazılacak ve yapılacak hiçbir yorumun ve oynanan oyuna söz söylemenin bir faydasının olmadığını düşündüğüm için konuştuğum ,görüştüğüm tüm Gazianteplilerin duygu ve düşüncelerini paylaşmak istediğim için böyle bir yazı paylaştım. Herkese saygı ve sevgilerimle.......

Facebook Yorum

Yorum Yazın