Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

SENİN NEYİNE

   Ve nihayet eziyet bitti diye başlayacağım. Ama maalesef koskoca bir şehri aptal yerine koyarak hala ne dediğini bilmez bir şekilde açıklamalar yaparak bu şehrin insanlarıyla dalga geçercesine açıklamalar yaparak, bizleri ve özelliklede gerçekten Gaziantepsporluyum diyen tüm taraftarları çileden çıkartmaya devam edeceklerini daha şimdiden gösterdiler.

Tam da bu noktada artık şehrimizin tüm önde gelen iş adamlarını, belediye başkanlarını artık göreve davet ediyorum. Şehrimizin adına yakışmayan bu durumu bitirin ki, bu şehre ve bu takıma gönül vermiş herkes biraz rahat etsin.

Çünkü bunlar buradan kovulmadan gitmeyeceklerini ve hepimize hakaret ederek kalacaklarını belirtmekten çekinmiyorlar. Şimdi buradan sesleniyorum eğer ki bahsettiğiniz o haslet gerçekten sizde varsa biran evvel bu kulüpten elinizi çekin ve kulüple alakalı tüm şahıslarınızı da alıp gidersiniz.

Gazi kentimiz bu yıl spor konusunda o kadar kötü bir sezon geçirdi ki, büyükşehir Gaziantepspor’un kümede kalmasına bile tam manasıyla sevinemedik. Çünkü destek için maça gelen taraftarlar aslında küme düşen Gaziantepspor yönetimini protesto ederek tepkilerini dile getirmeye çalıştılar. Ancak ne kadar etkili oldular diye soracak olursak pekte başarılı olmadıklarını gördük.

Kulüpten yapılan açıklamalara bakılacak olursak bu hafta sonu yapılacak Beşiktaş maçına neredeyse hiçbir Gaziantepsporlular maça giremeyecek durumda olacak. Çünkü bu saatten sonra sadece keselerine girecek olan paranın derdindeler. Türkiye’nin kaç stadyumunda acaba böyle bir durum yaşanır bilmiyorum. Bu suruma aklı selim Anteplilerin dur diyeceğini düşünmek istiyorum. Ama hiç kimsenin oralı olacağını da sanmıyorum. Onun için de diyorum ki, vah Gazi kentim vah.  Ne hallere düştün. Sadece yazıklar olsun demekten başka çare yok. Üzgünüz.....

Facebook Yorum

Yorum Yazın