Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

MEHMET HOCA İSTİFA

    Maça başlamadan önce yayıncı kuruluşa röportaj verirken teknik direktör Mehmet Altıparmak, geçen haftaki oyunu oynayacağını söyledi. Tamam dedik bu maç başlamadan bitti. Çünkü sanki geçen hafta dört dörtlük bir oyundan sonra galip gelmişiz de tekrarını yapacaklarmış.

Aynen de öyle oldu. Sıfır pozisyon, sıfır oyun, sıfır gol ve sıfır puan. Tebrikler hocam en kaliteli yönetim, en kaliteli kadro, en borçsuz kulüp. Yani un var, şeker var ama helva yapacak adam yok. Eğer ben kulüp yöneticisi olsaydım seni İzmir’den Antep'e getirmezdim.

Bu kadar kalitesiz bir oyun ligden düşen Karabükspor’da bile yok. Adamlara bakıyorum bir yığın sıkıntıya rağmen bir şekilde mücadele edip oynamaya çalışıyorlar. Diğer bir kulüp bir sonraki hafta rakibimiz Eskişehirspor onlar bile bizden iyi oyun ve mücadele ediyorlar. PEKİ YA BİZ ?

Hocam geçen hafta SON TREN diye yazmıştım. Geçen olmadı belki bu hafta bu iş burada bitmiştir. Sadece lafta şampiyonluğa oynuyoruz ,saha da değil. Doğru dürüst bir taktik anlayışımız yok. POEPON denen adam yine sahada yine bir şey yok .Rakip takım maç esamesini gördüğünde eminim ki ,bayram etmiştir.

Hiç fark ettin mi ! Acaba adam size hocalık dersi verdi .Hem taktiksel hem de oyuncu değişikliği ile fark edebildiniz mı acaba? Şunu belirtmek isterim, bu şehir bu takımdan kesinlikle şampiyonluk beklemiyor. Siz her fırsatta deseniz de… Çünkü ortada şampiyon ola bilinecek bir oyun yok. Eminim sizde bunun farkındasınızdır. Zannetmeyin ki, bugün bırakırsanız takım sıkıntı yaşar. Emin olun bugün bırakırsanız kim gelirse gelsin bu saatten sonra play off'a kalırız. Ama siz kalırsanız Boluspor’dan bile kötü olacağız. Onun için lütfen MEHMET HOCAM İSTİFA.

Facebook Yorum

Yorum Yazın