Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

KANDIRMAYIN BİZİ

Belki de play off yolunda önemli bir galibiyet oldu. Özellikle MOUSA SOW’ la yakalanan pozisyonlar golle sonuçlansaydı sonuç daha faklı olabilirdi. Üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra uzunca bir zamandır kaybetmeyen , hem de bire bir rakibimiz olan Osmanlıspor’dan alınan bu üç puan play off için sevindirici oldu. Ligde son haftalara yaklaştıkça alınacak bu galibiyetler yeniden umut vaad edebilir. Fakat neredeyse bir sezonda iki farklı takım oluşturup ve hâlâ bu potada kalabiliyorsak aslında daha iyi bir ekiple belki de, son dört beş hafta kala şampiyonluğu bile ilan edebilirdik.

Sezona süper ligden gelen iki Ankara takımı ve Boluspor ve biz damga vurabiliriz derken, yanlış tercihler ve yanlış kadro kurgusu nedeniyle tıpkı Boluspor gibi biz de geride kalmış bulunuyoruz. Fakat şimdi oturup da bunu sorgulamaya vaktimiz yoktur. Onun için GAZİANTEP’İ yeniden süper ligde görmek için bizlere şuan oynanan oyundan çok skor tabelasında yazan galibiyet ve her ne olursa olsun üç puan alınması artık daha bir önemli hâle gelmiştir.

Elimizdeki ,kadro ve teknik ekipte buna çözüm olabilecek kalitede kişiler var. Ama özellikle ligin ikinci yarısıyla birlikte istikrarsız bir görüntü çizen Gazişehir takımımız önümüzdeki iki maçtan kesinlikle galip gelmek zorunda. Yoksa bu iki haftadan sonra geriye kalan altı haftalık dilimde geride kalma ihtimalimiz daha da artar ki, tüm sezonu yeniden sil baştan yapmak anlamına gelir buda.

Şehrin şuan liglerde mücadele eden ve süper lige en yakın takımı olan Gazişehir Gaziantep takımımızdan yeni bir efsane olmasını bekliyoruz. Bunu başarabilecek bir alt yapımız zaten mevcut. Şu anki, teknik ekip ve yönetim bir zamanlar Gaziantepspor’da olduğu gibi şimdi de sıranın kendilerinde olduğu bilincinde olmalı ve bizlere yine tarih sayfalarında isimlerini güzel anılarla hatırlatmalı. Bunca temenniye rağmen alınan bu galibiyeti alınacak diğer galibiyetlerle perçinleyip öyle devam edelim. Yoksa da bizleri KANDIRMAYIN.

Facebook Yorum

Yorum Yazın