Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

HESAP KAPANDI

HESAP KAPANDI

Evet tam üç yıl önce bu şehirde, bu statta içeriye koymadınız Gaziantepliyi. Hâlâ bu şehrin insanları , bu şehrin  kırmızı -siyah renklerine gönül vermiş sevdalıları geçmişe sünger çekmek istese de cenaze evinde düğün yapanlara bir hesap ödetmenin vakti geldi.

Fakat bu hesap saha içerisinde centilmenlik ve sportmenlik çerçevesinde olmalı . Saha dışında her hangi bir olaya sebebiyet verilmemeliydi. Çünkü sosyal medya hesaplarının bir çoğunda görülmektedir ki ,ortamı germek isteyen o kadar çok taraftar müsveddeleri var ki…

Kendi evimizde bizleri dışlayanlar, taraftarları hiçe sayanlar ,takıma değil de rakibe sahip çıkanla, hatta onlarla şampiyonluk pastası kesenler oldu.

        Yönetimin süper lig için hiçbir işlem yapmadan görevi devretmesini bir türlü anlam veremedim. Gerçi sayın KONUKOĞLU işlerinin yoğunluğunu belirtse de bu işi daha önce babaları ve abileri de yapmış fakat yarım bırakmamıştı. Bu kararından ötürü saygı duymaktan başka çaremiz yok belki. Ama yeni bir KIZIL faciası da tekrar yaşamak istemiyoruz. Çünkü şehir daha yeni yeni takıma sahiplenmeye başlamışken birçok taraftarın içine şimdiden sıkıntı düşmüştür.

       Evet bugün alınan bu mükemmel galibiyetten sonra oyun ne olursa olsun skor ve sonuç tam da istediğimiz şekilde bitti. Maç sonunda karşı tarafta olup da üç yıl önce Beşiktaş’a pasta kesenler için can-ı yürekten "PASTA KESSENE PASTA KESSENE FATMA ŞAHİN PASTA KESSENE ",diye haykırmak geldi içimizden. Ama olsun buradan yazmakta bir duygu hafiflemesi yaşattı şuan.

Saygılarla.....

Facebook Yorum

Yorum Yazın