Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

HANGİ MAÇI İZLEDİK ACABA !!!

     Stadyuma girdiğimde ,maç başlamazdan yarım saat kadar arkadaşlarla sonuç ne olur diye konuştuk. Belki şaka belki rakibin pozisyonu, belki de takımımızdaki eksilerden ötürü kalemize gelen golleri saymaya geldik demiştim. Fakat maç başladığında bu soru sadece şakalaşma olarak hafızamızda kaldı. Çünkü bizim kadromuz ve kalitesi ortadaydı. Fakat rakip süper ligin lideri Alanyaspor muydu yoksa son sıradaki Kayserispor mu, hiç de belli değildi.

Sanki maça yatmaya gelmişler ve neredeyse üç pozisyondan birinde rakip oyuncular yere yatıyor ve kalkmıyorlar yada kaldırılmıyorlar. Tamam dedim maçın yirminci dakikasından sonra oyun başlıyor ama ne hikmetse tam tersi bir durum ve otuz sekizinci dakikada değerli Kenan Özerin muhteşem pasıyla ligimizin gol kralı adayı Papiss Cisse, bu ikramı geri çevirmeyerek golü yazı verdi tabelaya.

      Sezon başından beri Gaziantep FK 'nın oynadığı maçlardaki en kötü rakip ve oyunuydu. Fakat doksanıncı dakikada duran toptan gelen golden sonra Sumudica ( HANGİ MAÇA GELDİĞİNİ ) unutmuş olmalı galiba ki ,maçtan sonra yayıncı kuruluşa öyle bir demeç verdi ki sanki biz orada değildik. Rakip lider olmasa ve maçı izlemesek sanki mükemmel bir oyundan sonra son dakika golüne engel olamayarak puan kaybeden bizdik diyeceğiz .

      Sevgili Sumudica , her maçtan sonra özür dilemeyi kendine adet haline getireceğine oyun içerisinde akıllı hamleler yaparak skora ve sonuca etki edecek planlar arasa bence daha iyi olur. Yoksa bizler daha çook hayal kurar sende daha çoook özür dilersin. Çünkü yaptığın açıklamayla sahadaki oyun bir birinin aynısı değil. Onun için diyorum ki biz hangi maçtaydık?

     Yönetime de buradan seslenmek istiyorum; Lig sonunda eğer küme düşmek istemiyorsanız şimdiden ara transfer dönemine hazırlanmanız gerekir. Çünkü ligin ikinci yarısı daha zorlu geçecek ve bizlerin bu süreci en az kayıpla atlatmamız için kadro derinliği oluşturmamız gerekiyor. Şuan ki mevcut kadro ise çok yetersiz gözüküyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın