Furkan Çengel

Furkan Çengel

Mail: [email protected]

“Güzel günler görecek miyiz?”

Gaziantepspor’un 27 Yıllık Süper Lig geçmişini 12 yılda silen Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim kızıl sonunda istifasını verdi.

Yaptığı açıklama da kulübün menfaatleri doğrultusunda istifa etti. Ancak 12 yıl içerisinde yaşananları bir Allah bir de taraftarlar biliyor.

İbrahim Kızıl bir kulüp yöneticisinden çok bir kulüp nasıl bu hallere getirilir onu herkese tam anlamıyla gösterdiği için kendisini tebrik ediyoruz.

Ancak bu istifanın şu anda değil takım bu hallere düşmeden önce yapılması gerekliydi.  Güneydoğu Anadolu bölgesinin temsilcisi olan Gaziantepspor’un bu hallere getirmekte gerçekten büyük başarıdır.

Bu son 12 yıl Gaziantepspor tarihine kara bir leke olacaktır.

Umarız bugün Gaziantepspor’un yeniden doğuşunun başlangıcı olur da bir daha böyle kötü günler yaşamaz. Yeniden Başkan kimin olacağı bellisiz. Ancak bunlardan daha kötü yöneten birisi olmayacağı kesin bir şeydir. 

İbrahim Kızıl yaşattığı bu kötü günlerin Gaziantepspor’umuza bilançosu oldukça ağır oldu. Umarım 29 Temmuz’daki kuruldan sonra bu kötü günleri geride bırakıp, yeni tertemiz sayfa açarak yolumuza devam edeceğiz.

Artık Yeter… Kan ağladı bu yürekler, uykusuz geçti geceler, başını öne eğme, aldırma Gaziantep, çok yakında güneşli günler. Sana olan bu sevdamız, götürecek bizi zafere…

Facebook Yorum

Yorum Yazın