Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

GAZİŞEHİR HAKETMİYOR

Haftalar sonra az da olsa play off’a kalmak adına güzel bir günde bu maç için tribünlere gelen taraftarlara yazık oldu.  İlk yarı boyunca hiçbir varlık gösteremeyen Mehmet Altıparmak nâm-ı diğer imparator ve neredeyse kendine bile inanmayan futbolcuları maçı ve finalleri düşünmeyen bir oyun ortaya koyarak kos koca ilk yarıyı sadece bir pozisyonla geçirmiş oldu. Ne zaman ümitlenip de bir maça gelecek olsak tüm heyecanımızı alıp götürüveriyor. Artık sezon biran evvel bitse de bu eziyetten kurtulsak. Ama olur da play off’a kalabilirsek ve daha önce de söylediğim gibi es kaza süper lige çıkılırsa sadece Gaziantep adına mutlu olurum.

     İkinci yarıyla birlikte yine tüm beklentilerimiz boşa çıktı. Bir puanın bile yeteceği bir maçtan daha mağlubiyetle ayrılarak tribünlere gelen taraftarların bir güzel gününü daha zehir eden takımımızdan ve bizleri maçlardan soğutan teknik ekibe teşekkürlerimizi iletmek isterim. Bir takım her halde ancak bu kadar ruhsuz ,isteksiz ve ne yaptığını bilmez bir şekilde sahaya çıkabilir. Acaba bu şekilde mı play off'lardan çıkmayı istiyoruz. Şunu belirtmek isterim ki ,süper ligi hak eden tek takım şu durumda Hatayspor olarak gözüküyor. Eğer Türkiye’de futbolun adaleti varsa bu durum gerçekleşir. Eğer adalet sadece tabelada yazan bir kelimeyse play offa kalacak takımlar içerisinde en kötü takım olan Gazişehir çıkar. Gerçi bizde adaleti genelde parası olan alıyor ya o da işin ayrı bir boyutu.

       Bir takım sezon boyunca kendisi için gerekli olan hiçbir maçtan puan alamadan ayrılıyorsa eminim ki buna bir hesap soracak yönetimimiz vardır her halde. Hani taraftarlar tribünlerden sürekli sesleniyor ya Antep’in başına Antepli gelsin diye. Galiba bu yeterli olmuyor. Acaba yönetim kurulumuz beceriksiz bir yöneticisini firmayı zarara uğratırsa hâlâ ona destek verip devam ettirirler miydi. Lütfen yeni sezon içinde yeni bir fiyaskoyla girmeyin. Yine böyle RUHSUZLAR ordusu kuracaksanız hiç gerek yok insanları umutlandırmaya. Böyle takım ve teknik ekibin olduğu bir yerde şehri de birleştiremezsiniz.

Facebook Yorum

Yorum Yazın