Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

GAZİŞEHİR GELİYOR

Artık zirvede ayak seslerimiz çok şiddetli bir şekilde hissedilmeye başladı. İlk haftalarda kaybettiğimiz ve zirveyle puan farkının biranda açılması özellikle de benim gibi gözünü süper ligde açmış ve çok fazla ikinci lig maçı bilmeyen birisi için tam bir facia hatta bitişin başlangıcı gibi bir durumdu.

Fakat şunu öğrenmem gerektiğini bir kez daha fark ettim ki, burası ikinci lig  ve neyin ne zaman biteceği veya başlayacağını yeni yeni farkına varmış oldum. Ama bu farkındalık bir önceki hafta oynayıp kazandığımız Boluspor maçının sonunda sayın başkan ADİL KONUKOĞLU sayesinde oluştu. Eminim ki, bu hafta alınan farklı galibiyetten sonra taraftarlarda benim gibi düşünür ve oynayacağımız Balıkesir maçıyla birlikte tüm tribünler biraz daha seyirciyle dolar. Buna tüm kalbimle inanıyorum.

Her maçı ayrı ayrı değerlendirerek sahaya çıktığımız bu haftalarda, oynadığımız zorlu maçlardan güzel oyun, güzel skor ve sonuçla ayrıldığımız müddetçe hem takımın, hem yönetimin ve hem de taraftarın takıma olan ilgisi de her hafta artmakta.

Yıllarca süper ligde mücadele etmiş bir şehir ,Avrupa’da bile ses getirmiş bir takım ve yıllar sonra hem futboldan ve hem de takımlarından soğutulmuş taraftarları yeniden başlatmak ve yeni bir marka oluşturmak o kadar zor ki. Bu kadar olumsuzluklardan sonra yine yeni yeniden demek herkes için zor ve sıkıntılı bir dönemdi. Bunu da başaran yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

Takım yeni teknik heyetin değişmesiyle birlikte her maç üzerine koyarak ilerlemeye devam etmekte. Bir ara neredeyse kendisine güveni kalmayan tüm oyuncular yeniden performanslarını artırarak maçlara damgasını vurmaya başladılar. Hatta bazıları kopmak üzereyken yeniden kendi oyunlarını oynamaya başlayınca ve sezon başından bu yana istediğimiz verimi alamadığımız oyuncularda katkı sağlamaya başlayınca yukarı doğru tırmanışta kendiliğinden gelmeye başladı. Tabi ki bu süreçte etkili olan yeni teknik heyet ve yönetim kurulunun bilhassa da başkanımızın emeklerine sağlık deyip sezon sonunda hep birlikte haykırmak için  "AÇ KAPIYI VEYSEL EFENDİ GAZİŞEHİR GELİYOR" yeniden demeyi bekliyoruz.

Facebook Yorum

Yorum Yazın