Furkan Çengel

Furkan Çengel

Mail: [email protected]

Galibiyetin Yaramadığı Tek Takım...

Gaziantep Fk, Süper Lig'in 9.haftasında oynadığı Denizlispor maçından 1-0 galibiyetle ayrılmasıyla beraber yenilmezlik serisini 8 maça çıkardı...

Gaziantep Fk, aldığı galibiyet ile taraftarlarını mutlu etti. Ancak bu mutluluğu önündeki kupa maçında da devam ettirebilecek mi ?

İşte asıl merak edilen konu bu aslınd Gaziantep Fk, Denizli karşısında maçı kaybetmedi...

Evet ama maçı çok iyi bir skorla da rahat kazanamadı...

Yani demem o ki galibiyeti kutlamak için sadece 1 günümüz var. Kupa maçı var önümüzde. Daha sonrada evimizde Malatyaspor maçı var.

Gaziantep Fk, galibiyetler alarak taraftarlarını sevindirmeye devam edecek mi yoksa bu ışıltılı hayat sona erip mağlubiyet alarak taraftarlar hüsran yaşamaya mı başlayacak?

***

Bu konunun yanı sıra Gaziantep Fk'da birde teknik direktör belirsizliği devam etmekte...

Biliyorsunuz bu yıl Sumudica’nın kontratı sonlanıyor. Sumudica’nın takımla yaklaşık olarak 5 aylık kontrat süresi kaldı.

Bu 5 ayın sonunda Gaziantep Fk'nın ligdeki durumu Sumudicanın geleceğini belirleyecek...

Sezon sonu Sumudica için Gaziantep hayatının sonu mu olacak yoksa hayatın devamı gelecek mi? Bunların hepsini sezon sonunda hep beraber göreceğiz...

**

SUMUDİCANIN SEVİNCİ GERGİNLİK YARATTI

Gaziantep Fk, Denizlispor ile karşı karşıya geldiği karşılaşmayı 1-0 kazandı. Ancak galibiyet sevincini tribünlere karşı gösterince maç sonunda gergin anlar yaşandı.

Küme düşme hattında olan Denizlispor, Gaziantep Fk karşısında da yenilgi alınca Süper Lig’de vermiş olduğu küme düşmeme mücadelesinde bir yara daha aldı. Yenilginin ve küme düşme gerçeğinin vermiş olduğu gerginlik Sumudica’nın sevinç gösterisine tepkiye dönüştü. Sumudica sevinç gösterisini tribünlere karşı yapınca gergin anlar kaçınılmaz oldu...

Facebook Yorum

Yorum Yazın