Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

FIRSAT KAÇTI, TARAFTAR MUHTEŞEM

    Geçen hafta bir puana razı olup ikincilik şansını elinin tersiyle iten Gaziantep FK bu defa ayağına kadar gelen liderliği de elinin tersiyle itti.  Rakip geçen yılın lig ikincisi Başakşehir. Durumu ne kadar da iyi görünmese de çok da kolay bir maç beklemiyordu bizleri.

     Maça istediği gibi başlayamayan ve maçın on üçüncü dakikasında geriye düşen, beş dakika sonra da Güray Vural'ın kırmızı kart görmesiyle on kişi kalan kırmızı siyahlılar böyle bir durum beklemiyordu. Maç hiç de umulmadık bir durum almıştı ki devreye Mert Günok girdi. Mert’in hatasıyla devreye beraberlikle girilmiş oldu. Geride kalan beş maçta da şunu belirtmişizdir. Kendi sahamızda oynadığımız maçlarda hep skor üstünlüğünü elimize alıp bir de rakip eksilince herşey yolunda gidiyordu. Hep yazdım skor üstünlüğünü rakip elde ederse ne olur diye. İşte sonuç ortada; Geri dönüş yapamıyoruz. Bay Sumudica kenarda sadece şov yapıyor başka da bir icraat yok. Maç esnasında ikinci bir planı olmayan teknik direktörümüze güzel bir ikaz niteliğinde sonuç oldu Başakşehir maçı.

       Maçtan geriye ne kaldı derseniz ,ikinci yarının başından Başakşehir'in ikinci golüne kadar uzun yıllardan bu yana özlenen bir tabloyu oluşturan tribünler şehrin artık bu takıma sahip çıkacağının bir göstergesi olarak görüyorum.

Facebook Yorum

Yorum Yazın