Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

EY RUH GAZİŞEHİR’E GEL !

        Ne hikmetse sanki geçen sezonun tam tersi bir durum var, Gazişehir Gaziantep futbol kulübünde. Sanki gizli bir el değdi ve dedi ki; Gaziantepspor bitti kendinizi fazla sıkmayın. Nasıl olsa sizden başka gidecek kapıları kalmadı Gazianteplilerin.

Allah aşkına birileri çıkıp buranın sahibi kimin olduğunu anlatsın. Çünkü teknik ekip dahil bu iş zıvanadan çıkmak üzere. Maç boyunca çokta göze hoş gelmeyen oyun oynayacaksın ,buna rağmen iki gol bulup avantaj yakalayacaksın ,ama hedefi olmayan ve sadece sıralama takımı olmaya çalışan bir takımdan doksan artı da golü yiyeceksin. Ve maç bitince de sanki saha da dört dörtlük bir mücadele varmış gibi hakeme sallayacaksın. Yok öyle bir dünya. 

Mcadele etmeden ,çabalamadan ,en önemlisi her maç üzerine koyamadan oynayacaksın ve hatta geçen yıl penaltılar sonucunda çıkan bir takımdan geleceksin ve şimdi çıkıp ahkam keseceksin. Haftalardır yanında oturttuğun adama bu maçta ancak görebildin. Yanında mücadele eden, koşan ve gerektiğinde gerekli yerde bulunan bir forvetin olduğunu sonunda gördün.Unutmayalım süperligden daha çekişmeli olduğuna şahit olduğumuz bu ligde oynamadan ,mücadele etmeden ve hatta kenardan gerekli dokunuşları yapamadığınız zaman bırakın bizi şampiyonluğunu garanti gördüğümüz Gençlerbirliği bile son iki maçta neler kaybetti.

Bunun için diyorum ki, teknik ekibimiz için köprüden önce ki son çıkıştı İstanbulspor maçı .Öncelikle teknik ekibin maç içerisindeki ,müdahaleleri yerinde olmalı. Sonra da futbolculara bu şehrin beklentileri yeniden anlatılmalı. Yoksa tren kaçtı kaçacak. Sırat köprüsünden geçmekte olduğumuz bu dönem için "EY RUH GAZİŞEHRE GEL "diye sesleniyorum.

       Son olarak yönetimi tebrik ederek yeniden bir heyecan katmak ve ayağa kalmak namına yapılan MOUSA SOW transferinin herkese iyi geleceğini düşünüyorum. Seri galibiyetlerin gelmesi temennisi ile yine yeni yeniden diyorum.

Facebook Yorum

Yorum Yazın