Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

ESKİ TAS ESKİ HAMAM

 

Bu sezon bu takım kümede kalacaksa şayet tamamen şans ve tesadüflerden dolayı kümede kalacağımız kesin. Sezonunun ikinci yarısının ilk maçında da görüldü ki ,bu takıma takviye şart olmasına şart. Ancak öyle üç dört değil neredeyse ilk onbir.  Şu adam da ön plana çıktı diyebileceğimiz kimse yok gibiydi taraftarın haricinde.

Çok kötü bir kenar yönetimiyle birlikte ilk yarı boyunca sahada gezen Fenerbahçeli futbolculara karşı biz ne yaptık ?  Koskoca bir hiç. Sanki Afrika kıtasında ayağını topa vuran herkesi kadromuza katmışız ve onların yanına da bir kaç mahalle takımından takviyelerle maça çıkan bir Gaziantep vardı sahada. Yani anlayacağınız ilk yarıdan bir farkımız yoktu; ESKİ TAS ESKİ HAMAM .

Peki şampiyonluğa oynayan takım? Onların da bizden geri kalır yanları yoktu, maçın ilk kırkbeş dakikası boyunca . ‘Ama ne olduysa ikinci yarıda sanki ruhani bir dokunuşla sadece Gary Rodrigezi oyuna alarak oyunu çözdüler ve sonuca gidip bu kadar kötü bir oyundan sonra üç puanı alıp sanki şampiyon olmuş gibi gittiler.

        Eğer sezonun ilk yarısındaki şans ,ilahi güç vs. ne derseniz deyin eğer yanımızda olmaz ve aşağıdakiler de maç kazanmaya başlarlarsa kesinlikle düşme adayları içerisindeyiz. Maçın ilk yarısı boyunca kanatlardan hiçbir atak yapamayan, bir kaç cılız atak da Fenerbahçe defansının içerisinde kaybolup gitti. Golü kalemizde görene kadarda oyun içerisinde hiçbir varlık gösteremedik. Hatta ilk yarıdaki Kana Bıyk’ın röveşatasını saymazsak ilk şutumuzu yanlış olmazsa ikinci yarıda golü yedikten sonra attık.

Yönetim de her halde bizim gördüklerimizi görmüştür. Acilen iki kanat ,  bir forvet bir de on numara kesinlikle şart olmasına rağmen, ne yeni bir gelişme var nede sezon boyunca kullanamadığımız ve kadro dışına attığımız bir kaç futbolcuyu da başka takımlara ya satıyoruz yada kiralıyoruz .

Yahu kardeşim Kerim Avcı bu kadar mı kötü bir oyuncu da gönderdiniz? Segbeffia çok mu kötü bir oyuncu göndermeye çalışıyorsunuz? Yada Seyfeddin Chabi çok mu kötü bir forvet  ki adam geldiği sezon Avusturya’da gol kralı olup gelmişti buraya .Soruyorum madem transfer yapamıyorsunuz neden elimizdekileri değerlendirmiyoruz ? Ya çok paranız var en iyisini alacağız yada kenarda Morinho var ona söz geçiremiyor ve elimizdekileri bir bir kaybediyoruz . Bu takımın yönetiminde anladığım kadar ya Antepli yok yada futboldan anlayan

        Son olarak bir kez daha bahsetmek istiyorum; Ne olacak bu taraftarların hali? Her maçtan önce taraftarları getiren belediye otobüsleri neden bu insanları maç bitince götürmek için beklemezler? Buradan tüm yöneticilere ve belediye başkanlarına sesleniyorum; Lütfen buna bir çözüm bulun . Maçlardan önce beş altı otobüs taraftarları getirirken maçlar bitince bir tanesi bile ortada görünmüyor. Bu insanlar ya gece çok geç vakitlerde evlerine gidiyor yada yağmurda çamurda rezil oluyorlar. Bir çoğu trafiğin ortasında otostop çekmeye çalışıp tehlike oluşturuyor.

Facebook Yorum

Yorum Yazın