Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

BAHANE ÇOK

       Konya’da öyle bir doksan dakika oynandı ki, eminim kimse ne yazacağını ne yorum yapacağına karar veremiyor. En az dört gollü bir mağlubiyetten öncelikle şansımız, sonra Konyasporlu forvetlerin formsuzluğu ve Günay'ın performansıyla bir puanı alarak dönüyoruz .

Son beş maçta ancak deplasmanda oda şansımızın yardımıyla Ankaragücü’ne karşı aldığımız galibiyetti. O maçtan sonra üç puanı bir arada görememişiz. Peki, buna bir çare arayan biri var mı? Bakıyorum da yok.

         Neden mi? Çok basit, yönetim yardım adı altında o kanal senin, bu radyo benim her yerde para toplanmaya çalışılıyor. Korkuyorum bu olay yıllar önce olduğu gibi yine çalışanlardan su ve elektrik faturalarına Gaziantepspor’a yardım adına nasıl toplandıysa yine öyle bir şeye başvurabilirler. Ama ne yazık ki, o dönemle bu dönemin arasında çok büyük farklar var.

Peki ya teknik ekip…

 Özellikle teknik direktörümüz saha da oynanan kötü oyuna çözüm arayacağına rakip takımların ya taraftarlarıyla uğraşıyor yada oyuncularıyla.

Saha da tel tel dökülen oyunculara kimse çözüm bulamıyor. Önceki hafta maçtan sonra kadro dışı bırakılan Pawlovski maça bir iki gün kala affediliyor anlamak mümkün değil. Oysa ki, sezon başında kadroda düşünülmeyip gönderilenler bir tarafa , hâlâ takımda olupta antrenman sahasına hapsedilen Segbeffia ,Chabi ,Kerim Avcı ve hatta Musa Sow bile bu kadroda kesinlikle çok işler yapabilirlerdi.

Peki değerli şovmenimiz ne yapıyor. Her maç yerden bir türlü kalkmayan kalksa da rakiple boğuşan tabiki de bu boğuşma pozisyon için değil!!. Kavga manasında boğuşmadır. Yoksa adam buraya top oynamaya falan gelmemiş, öyle olsaydı Shaktar bırakır mıydı?

 Oynamaya çalışan birkaç oyuncuyu da sevgili mastercheffimiz bay Sumudica oyundan soğutarak bir daha ki maçta verim almamaya gayret ediyor. Bunca sıkıntısına rağmen sevgili yönetim adamı ödüllendirip, bir sezon daha kalsın diye yeni sözleşme imzalattırıyor. Açıklama ise kafası rahat bir şekilde takıma motive olması. Hiç şüphe yok ki güzel motive oluyor adam işine ya hakemlerle didişiyor ya rakip oyuncularla yada taraftarlarla. Gayet güzel kafası rahat TEŞEKKÜRLER YÖNETİM .

         Yani yağ var, un var, şeker var ama helva yapacak kimse yok maalesef. Çünkü herkes kendi işiyle uğraşmaktansa, sorunları görmezden gelip,  bir yığın bahane üretilip duruluyor. Herkesin bu takımın çevresinde birleşmesi isteniliyor ama bunu başarabilecek hiçbir yöneticiyi ve şehrin önde gelenlerini göremiyoruz.

Facebook Yorum

Yorum Yazın