Memik Bakır

Memik Bakır

Mail: [email protected]

ALLAH AŞKINA BIRAK GİT 

Haftalardan beri yazıp çiziyoruz ama dikkate alan yok. Bu işi benden o kadar daha iyi bilenler var. Önce ilk iki hedefinden koptuk ,ikinci hedef play off’dan lige çıkmak oldu. Bir iki maç sonra o hedeften de koparsak kimse şaşırmasın. Geldiğinden bu yana hiçbir katkı vermeyen değerli imparator Altıparmak’tan son maçlarda ise kendinden bekleneni yaparak her maç ayrı bir kadro ve olmayan oyun sistemi.  Yeter artık bırak git ne olur sana sesleniyorum. Bırak biz kendi kendimize oynasak inan şuan enaz yedi sekiz puan daha yukarda olurduk. Hiç katkı yapmadığın gibi bir de köstek olma bize. Biz kendimize yeteriz. Saha kenarındaki antrenörümüz yada sportif direktörler bile takımı son dört maça çıkarsa en azından play off’lara kalırız .

Ne olur değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve saygı değer başkanımız; Ne zaman gerçekten ihtiyacımız olan bir maç hafta olsun adam sanki kasıtlı olarak kadroyla oynuyor, oynaması gereken kadroyu sahaya sürmüyor. Gerekli yerlerde müdahalesini gören var mı bilmiyorumki gören varsa beni aydınlatsın.  Maç içerisinde kesinlikle ikinci bir planı yok. O zaman ne işe yararsın be kardeşim sen. ALLAH AŞKINA BIRAK GİT. Bizleri hayallerimizle baş başa bırak lütfen.

Sen gidersen neler olur biliyor musun ? Futbolculara yeniden bir heyecan gelir, motivasyonları artar. Kalan maçlardan muhtemelen hepsini alırız ,takımın yıldızı konumunda ki oyuncular ( Del valle ,Mosua SOW, Gökhan Alsan ) ve diğerleri inan sazı alırlar ve senden daha iyi olur. Hatta biraz da mübalağa yapayım saha kenarına sayın başkan inse ve sadece dursa bizler kalan maçlarımızı kesinlikle alırız. Kusura bakma da sen olursan eğer bunların hiçbiri olmaz. Bence sana güle güle .İnan bu dakikadan itibaren yarın biz süper lige çıksak ve kenarda yine sen olsan, sakın ola ki kendine pay çıkartma. Ya biz kendi kendimize şampiyon olmuşuzdur yada rakiplerimiz kesinlikle çok beceriksizdir derim.

Facebook Yorum

Yorum Yazın