Şahinbey’de gündem seçim…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şahinbey’de gündem seçim…
Şahinbey Belediye Meclisi Ekim ayı 1.Birleşim Toplantısı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında yapıldı. Ekim ayı 1.Birleşim Toplantısında Encümen üyelikleri, Divan Katipliği ve İhtisas Komisyonlarının seçimleri yapıldı.

Şahinbey Belediye Meclisi Ekim ayı 1.Birleşim Toplantısı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında yapıldı.  Ekim ayı 1.Birleşim Toplantısında Encümen üyelikleri, Divan Katipliği ve İhtisas Komisyonlarının seçimleri yapıldı.

Şahinbey Belediye Meclisi Ekim ayı 1.Birleşim Toplantısında 12 madde görüşüldü. Gündeme alınan 8 maddenin 3’ü İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na, 3’ü Plan Bütçe Komisyonuna, 1’i Tarife Komisyonuna, 1’i ise Teklif Karar olarak gündeme alındı. Dört madde ise gündem dışı olarak meclise sunularak oy birliği ile kabul edilip meclis gündemine alındı. Gündem dışı maddelerin 2’si Plan Bütçe Komisyonuna sevk edilirken, diğer 2 madde ise seçim için gündeme alındı.

KOMİSYON SEÇİMLERİ YAPILDI

Meclis toplantısında gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Divan Katipliği, Encümen üyelikleri ve ihtisas komisyonlarının seçimi yapıldı. Divan Katipliği Asil Üyeliğine Gamze Gül Günsoy, Bekir Aslan Divan Katipliği Yedek Üyeliğine Özkan Alpaslan, Emine Ayaz Encümen Üyeliğine ise Mustafa Kemal Töremişoğlu, Murat Kemal Titiz ve Mehmet Yaşar Göktürk seçildi. İmar ve Bayındırlık Komisyon Üyeliğine Cuma Güzel, Şükran Yılmaz, Ayşe Nur Mirkelam, Mustafa Kaplan, Hasan Türk, Plan Bütçe Komisyon Üyeliğine Sait Şahin, Muzaffer Çolak, Salih Bük, Hamit Kiraz, Uğur Kalkan, Taife Komisyon Üyeliğine Aslettin Yıldız, Bedia Darıcılar, Şıh Mehmet Öztürk, Hüseyin Deveci, Hasan Şencan, Çevre ve Temizlik Komisyonu Üyeliğine Halil Uğur, Hanifi Kızılbağ, Fetullah Genç, Nebi Kaplan, Mahmut Demirel, Eğitim Gençlik Spor Komisyonu Üyeliğine Abdullah Bedirhanoğlu, Ali Bayram Özkardemli, Hilmi Öztürk, Mehmet Cevat Ensari, Yılmaz Kireç, Dış İlişkiler Komisyonu Üyeliğine Ahmet İnal, Ali Koçarslan, Halil Karakuş, Müslüm Yüksel ve Hurşit Besle seçildi.

Şahinbey Belediye Meclisi Ekim ayı 2. oturum toplantısını 04 Ekim 2018 Cuma günü saat 16.00'da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

A.DUMAN

Kaynak:ÖZEL HABER

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Krizin faturası vatandaşa…Önceki Haber

Krizin faturası vatandaşa…

“İşçi kıyımı yapmadık”Sonraki Haber

“İşçi kıyımı yapmadık”

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!