Osmanlı Ülkü Ocakları’ndan ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Osmanlı Ülkü Ocakları’ndan ziyaret
Türkiye genelinde teşkilat oluşumlarını tamamlayarak, her geçen gün büyümeye devam eden Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Şehitkamil İlçe Başkanı ve yardımcıları, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kısa bir süre önce Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Şehitkâmil İlçe Başkanlığına atanan Hotel Katan Yönetim Kurulu Başkanı, Güneydoğu Anadolu Turizmci Otelciler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genç Girişimci İşadamı Akın Çalışıcı, beraberinde ilçe başkan yardımcıları Kamil Tazeoğlu, Mehmet Özyurt, Murat Karaer ve Aydın Bozaslan yer aldılar.

Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Şehitkamil İlçe Başkanı Akın Çalışıcı ve beraberindeki heyet, Şehitkamil ilçesine yapılan örnek teşkil edecek hizmetlerinden dolayı Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanına teşekkür plaketi takdim etti.

ÇALIŞICI “OSMANLI TÖRESİ TÜRK ÜLKÜSÜNÜN AYRILMAZ PARÇASIDIR”

Osmanlı Ülkü Ocaklarının kuruluş amacından bahseden Çalışıcı, Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonunun kurulmasının tek amacının Türkiye’yi süper güç yaparak bütün dünyaya yayılmak olduğunu söyledi.

Çalışıcı, “Biz Türkiye içinde bazı sıkıntıları gördük ve bunu da birebir yaşadık. 2023'te uluslararası anlaşmalar bitecek, Türkiye günden güne büyüyecek. Daha önce biz terörle savaştığımızda Türkiye'nin kendi silahı vardı, mermi vermiyorlardı. Çünkü silahlar dışarıdan geliyordu. Allah'a çok şükür Türkiye kendi silahını üretiyor. Bugün Türkiye, Libya’dadır, Suriye’dedir, Türkiye Irak’tadır.  Bugün süper güçler Türkiye’ye çelme takmak için içten ve dıştan hainleri tetiklemektedir. Osmanlı töresi her zaman Türk Ülküsünün ayrılmaz parçası olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bizim teşkilatımızın amacı ve gayesi budur.  Türkiye bizim başka Türkiye yok. Biz Suriye değiliz, İran değiliz, Irak değiliz. Biz kendi kendimize sahip çıkacağız. Kendi insanımıza sahip çıkacağız. Kürt, Türk, Çerkez, Laz hepsi kardeştir, hepsi birdir. Allah’ın izniyle de Türk milletinin başaramayacağı hiçbir şey yok. Biz Federasyon olarak bütün dünyaya yayılıyoruz” diye konuştu.

YILMAZ “HAİNLER EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK”

Osmanlı Ülkü Ocakları Şehitkamil İlçe yöneticilerini kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı onu duyduklarını dile getiren Şehitkamil Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Osmanlı Ülkü Ocakları isim olarak çok büyük anlam taşıyor. Osmanlı bizim neslimizin adıdır. Ülkü ise idealist anlamını taşıyor. Bizler Osmanlının torunları olarak her zaman idealist olmuşuzdur. 600 yıl Avrupa'ya hükmeden Osmanlı asla yok olmayacaktır. Öyle güçlü bir imparatorluğun devamıyız. Yüzyıllardır bu ülkeyi haniler sarmasına rağmen ayakta kalabilecek güçlü bir yapıya sahibiz. Türkiye çok darbelere maruz kalmış ve en son 15 Temmuz’da bu ülkeyi ele geçirme girişimi sonuçsuz kalmıştır. Hala devletimiz fetö terörünü temizlemek ile meşgul. Yine son dönemlerde hainlerin üzerimize nasıl geldiğini görüyoruz, özellikle doğu Akdeniz’de Yunanistan’ın ve onun arkasında duran haçlı orduları. Fransa'nın öncülüğünde bunlara destek vermesi. Bizim kesinlikle safları sıklaştırmamız lazım. Suriye'nin kuzeyinde daha yakın tarihe kadar bir terör devleti kurmak istiyorlardı, böyle bir emel ve amaçlar vardı. Ancak biz güçlü bir Türkiye’yi tekrar inşa edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Estetik operasyonlara ilgi arttıÖnceki Haber

Estetik operasyonlara ilgi arttı

Forma numaraları belli olduSonraki Haber

Forma numaraları belli oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!