Ak Parti’de kongreler başlıyor…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ak Parti’de kongreler başlıyor…
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2019-2020 Değerlendirme Basın Toplantısı’nda açıklamalarda bulunan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, ilçe kongrelerinin Şubat ayında başlayacağını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2019-2020 Değerlendirme Basın Toplantısı’nda açıklamalarda bulunan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, ilçe kongrelerinin Şubat ayında başlayacağını söyledi.

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, İl Kongresi ve hakkında çıkan ihale iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Özkeçeci, “Büyükşehir olmayan illerimizde beldesi olan illerimizde kongrelere başladık. Büyükşehir statüsünde olan yani içerisinde Gaizantep'in olduğu illerimizde kongreler şubat ayında başlayacak. Şubat ayında kongreler ilk önce ilçelerde olacak. Şubat ayında başlayıp mayıs ayında kongrelerimizi tamamlayacağız. Mayıs ayından sonra tüm Türkiye'de il başkanlıkları için kongreler başlayacak. Ben her zaman söylüyorum biz burada genel merkezimizin talimatıyla hareket ediyoruz. Geçen hafta Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir Gazantep'teydi. Kendisi Gaziantep'ten duyduğu memnuniyeti belirtti. Ama bu şu demek değil. Eyüp Özkeçeci yeni dönemde yeniden il başkanlığı yapacak diye bir şey yok. Son güne kadar bekleyeceğiz. Genel Merkezimiz nasıl karar verirse başımızın üzerindedir. Ben AK Parti'de siyasete başladım, AK Parti'de siyaseti bitireceğim. Genel Merkezimiz neyi işaret ederse biz onun üzerine yol yürüyeceğiz.

“ZAN ALTINDA BIRAKILDIK”

Çuval ihalesi ile ilgili konuşan Özkeçeci, "Ben 50 yıllık geçmişi olan bir sanayici ailenin ferdiyim. 35 yıldır çuval üretiyoruz. Zaman zaman ihalelere giriyorum. Türkiye Kömür İşletmelerinin tedarikçi listesindeki binlerce isimlerden bir tanesiyim. Bir CHP'li meclis üyesi çıktı 'İl başkanı ihale alıyor' diye mübarek Kemal Kılıçdaroğlu'nun devamı Gaziantep'te de var. O sözü ile Türkiye Kömür İşletmelerinin Genel Müdürü'nden bizim vermiş olduğumuz teklif mektup zarfını alan memura kadar zan altında bırakıyor. İhale nasıl yapılıyor, hangi şartlarda yapılıyor git bak araştır ondan sonra söyle. Onlarca kişi bu ihaleye giriyor. Oradaki Genel Müdür veya memur benim kim olduğumu, şirketimin kim olduğunu bilmez. Benim tek sermayem bir çanta olsa çanta ihalecisi olsam bunu söylemeye hakkı var. O CHP'li meclis üyesi gelsin aynı şartlarda yüzde 3'de fark vereyim o şeyi ben alayım. Bana satsın. Hangi şartlarla nasıl sattığımızı bilmiyor” diye konuştu.

S.ÖZTÜRK

Kaynak:ÖZEL HABER

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Gaziantep’te kış lastiği denetimleriÖnceki Haber

Gaziantep’te kış lastiği denetimleri

“50 milyon TL kar ettik”Sonraki Haber

“50 milyon TL kar ettik”

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!