Yazı Detayı
09 Temmuz 2015 - Perşembe 17:32 Bu yazı 1419 kez okundu
 
Teşekkür ediyoruz
Yasemin ANKAY
yaseminozturk9427@gmail.com
 
 

Güzel geceydi

Geçtiğimiz gün gazetemizin düzenlemiş olduğu iftar yemeğindeydik. Her yıl düzenlenen iftar yemeğin artık bizler için  "Gazetemizin geleneksel iftar yemeği" adını almaktadır.

**

Güzel, ince düşünülmüş bir organizasyon için emeği geçenlere teşekkür ederiz.

**

Gazetemizde aktif halde yazıları yayınlanan ve gazete bünyesinde çalışan personellerin ve ailelerin oluşturduğu güzel dostane bir yemek..

**

Uzun yıllar bir arada olmanın vermiş olduğu bir tanıdıklık, ahbaplıkların oluşturduğu durumdan dolayı hemen hemen herkes birbirini yakinen tanıyor ve güzel hoş sohbetler ederek bir şeyler paylaşabiliyorlardı.

**

Herkes ortak payda da toplanabiliyordu..

**

Bütün davetlilerin aynı fikirde olması mümkün değildi tabi ki, aramızda farklılıklar vardı ancak dediğim gibi hepimizin anlayışı, hoşgörüsü ile güzel sohbetler ve ortak paydada buluşmaktı asıl güzel olan mesele...

**

Zaten güzel olan da bu değil miydi? Düşüncelerin, inançların her ne kadar farklı olsa da güzel vakit geçirmek birlikte bir şeyler yaparak güzel anılar paylaşımında katkıda bulunmak ve ileride onu hatırlayarak yüzünde tebessüm oluşturmak. Bütün mesele bu olmalıydı...

**

Küçük de bir olaya değinmek istiyorum. Gazetemizde oluşturulan güzel bağlar sayesinde zamanında kendime bir sürü tanıdık edindim ve onlarla aramızda ki bağları güçlendirdim o ayrı mesele ancak bir güzeli oldu ki Pamuk gibi bir dedeye sahip oldum. Pamuk dedemin adı Nejat Güneri' dir.

**

Bu güzel yemeği organize eden kişilerin başında olan İmtiyaz sahibimiz Bora Zor' a ve gazetemizin Yazı İşlerimi müdürü Semra Öztürk'e teşekkür ederim.

 
Etiketler: Teşekkür, ediyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı