Yazı Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 00:00
 
Taraftar mı istiyorsunuz?
Vedat DİRİ
 
 

Süper lig yarışına baş koyan ama taraftar anlamında bağrına taş basan Gaziaşehir Gaziantep Futbol Kulübü taraftar, edinmek istiyorsa, yani bizi de benimseyin psikolojisini şehre lanse etmek istiyorsa, bunun  bir tek yöntemi var.

Sayın Başkan, belki bu yazıyı okumayacaksınız ama inanın birileri size anlatacak. “Ne diyormuş Ağam bu adam?” diye sorduğunuzda şöyle diyecekler

 Adamcıoğlu diyor ki, “benim takımım Gaziantepspor. Gazişehir, Belediyespor. Ne zaman ki, başkan çıkar, arkadaşlar bu takım Süper Lige çıkarsa, Gaziantepspor’la birleşecek ve Gazişehir Gaziantepspor olacak. İşte o zaman ben eski günlerdeki gibi maça giderim…”

Kim bunu söyleyen, kebapçı Mamed, Beyrancı Hasan, Tornacı Hössün, Tamirci Cüvdet, Bankacı Berkcan, Benzin istasyoncu Vakkas, ev hanımı Hattuç, Öğretmen Jale…

Biz gazeteciler olarak, halkın nabzını en iyi tutan insanlarız. İnsanlarla yaptığımız söyleşilerde karşımıza çıkan sonuç budur. Süper Lige dört hafta var. Ve Gerçekten taraftara ihtiyaç var.

Sayın Konukoğlu bir an önce çıkın (Yolu ve yöntemi nasıldır. Onu kendisi bilir, Kemal Sunal’ın Kibar Feyzo filminde dediği gibi “gayri sen devletsin sen bilirsin” ) ve deyin ki, bu takım çıktığı an Gaziantepspor’dur. Bakın o zaman stat doluyor mu, dolmuyor mu?

Hatta bunu şöyle yapın hani o meşhur 6 kanalda birden ortak yayın var ya, oraya çıkın bunu açıklayın. Eğer bu şehir, size destek vermezse, 20 yıldır yaptığım yazarlığı bırakır. Kalemimi de kırarım.

Sahi, taraftar mı istiyorsunuz. Eee hadi…

 

 

 
Etiketler: Taraftar, mı, istiyorsunuz?,
Yorumlar
Haber Yazılımı