Yazı Detayı
10 Mart 2017 - Cuma 16:54 Bu yazı 635 kez okundu
 
KİM SANDIN?
Yağmur Küçük
 
 

Yollarda hızlıca koşuyordu.Yaşamak için savaş veriyordu.Gökyüzünde gülümseyen güneş, yaralı derisini yakıyordu.Arkasından gelen adamlar silahlarıyla nişan alıyordu ama kıvrak hareketleriyle kaçabiliyordu

.Çitlerin üstünden atlayarak bir bahçeye daldı. Kapıdan içeri girerek mutfağa ilerledi. Yemek yapmakta olan kadın onu görünce çığlık attı. ‘’Buraya nasıl girdin?’’ der gibi olan bakışlarını yöneltti. Birden arkasındaki adamların ayak sesi müzik ritmi gibi düzenli bir şekilde tekrardan duyuldu. Arka kapıdan koşarak çıktı.

Yaralı olduğunu gören insanlar acılı bakışlar atıyordu ama kimse yardım etmeye yeltenmiyordu. Birden teninde bir iğne hti.İlerlemeye devam etmeye çalıştı ama uyuşukluk tüm vücudunu mikrop gibi ele geçirmeye başlamıştı bile. Sonra bir tane daha iğne hti. Artık dayanamazdı. Kendini ilaca teslim etti. Derin uykunun kollarına doğru ilerledi. Yerde öylece yatan köpeği gören etraftaki insanlar, hiçbir şey yapamadı.Görevliler zafer kazanmışçasına köpeği kucaklayıp arabanın arkasına yerleştirdiler.

                                                                                        Yağmur KÜÇÜK

 
Etiketler: , KİM, SANDIN?,
Yorumlar
Haber Yazılımı