Haber Detayı
10 Mayıs 2017 - Çarşamba 15:30 Bu haber 6099 kez okundu
 
"Yeniden aday olacağım"
MHP kongresi 21 Mayıs’ta yapılacak
Siyaset Haberi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, basın toplantısı düzenleyerek 21 Mayıs'da düzenlenecek olan olağan kongre hakkında açıklama da bulundu. MHP Gaziantep İl binasında düzenlenen basın toplantısına, MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, MHP ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan kongre hakkında bilgi veren Taşdoğan; Milliyetçi Hareket Partisi İlçe kongreleri tamamlanan 41 İlin kongresini, 21 Mayıs’ta aynı gün, aynı saat ve aynı anda yapma kararı almıştır. Milliyetçi Hareket’in kadrolarının ne kadar diri, dinamik, dava şuuru ile donatılmış, inançlı, imanlı olduklarını göstereceklerini belirtti.

"Kurdukları oyunları bozacağız"

Yapılacak olan kongre hakkında bilgi veren Taşdoğan; “Maalesef; ülkemiz uzun süredir bilgiyle değil, algıyla yönetilmektedir.  Ülkemize kast eden, bekamızı tehdit eden; iç ve dış alçaklar Türkiye’yi bölüp parçalayıp yok edebilmenin yolunun, MHP’yi bölüp parçalayıp yok etmekten geçtiğini görmüşlerdir. Yıllardır,  partimiz;  dozu yavaş yavaş arttırılan bir algı operasyonu ile karşı karşıyadır. Kurdukları tüm oyunlar bozmuştur. Her kurdukları oyunu da bozacağız.

"41 İlde aynı anda kongre yapacağız"

MHP bitecek diye referandum boyunca gazete ve TV’lerden açıklama yapanlara soruyoruz. Acaba kaçınız Türkiye’de 41 ili haritadan bulursunuz? Sizin haritada dahi bulamayacağınız, 41 ilde; aynı gün, aynı saat ve aynı anda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kongre yapacak.

"Siyasetin batağına saplanmayacağız"

Bizim siyasetimizin yol haritasında hiçbir zaman istismar, aldatma, yalan, riya, ikiyüzlülük olmayacak, yalnızca ve yalnızca sabır, akıl, şuur, denge, ihtiyat, heyecan ve dava adamlığı yer alacaktır. Biz vatan, millet, devlet ve bayrak sevdasıyla çıkılan yolda kirli ve ucuz siyasetin batağına saplanmadık, bundan sonra da saplanmayacağız.

"Yeniden aday olacağım"

Şimdi ise bu çalışmalarımızı daha iyi şekilde devam ettirebilmek için yeniden adayım ve 21 Mayıs’ta  Onat Kutlar Salonu’nda yapılacak olan kongremizde MHP’nin toyuna tüm hemşerilerimizi, delegelerimizi ve partililerimizi davet ediyorum."Dedi.

Konuşmanın ardından MHP Gaziantep il başkanı Muhittin Taşdoğan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ardından toplu fotoğraf çekilerek toplantı sona erdi.

(M.Türkmen)

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı