Haber Detayı
31 Mart 2017 - Cuma 16:59
 
Uzer, esnafla buluştu
Siyaset Haberi
Uzer, esnafla buluştu

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer ile birlikte 16 Nisan referandumu öncesi esnafla bir araya geldi. Halka yeni sistem ve değişecek Anayasa maddelerine ilişkin bilgi veren Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Ahmet Uzer, esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Gelecek nesiller için atılacak önemli bir adım olarak kabul edilen 16 Nisan tarihindeki referandum öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her fırsatta esnafla bir araya gelmeye devam ediyor. AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak ve AK Parti teşkilatıyla birlikte esnafla buluşan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve değiştirilecek Anayasa maddeleriyle ile ilgili bilgi verdi. Esnafın sorduğu tüm soruları yanıtlayan Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Uzer, yoğun ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getirdi.

HEP BİRLİKTE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMALIYIZ

Konuşmalarında referandumun önemine işaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Bu seçim; ne bir milletvekilliği, ne belediye başkanlığı, ne de bir cumhurbaşkanlığı seçimi. Bu seçim; kendi geleceğimizin şeklini belirlemek adına atılmış atılan bir adımın seçimidir. Bu durumdan dolayı hassasiyetimiz en üst noktadadır. Son 10 yıl içerisinde kimlerin nelerle uğraştığını görünce bu işin ne kadar daha önemli olduğunu hep birlikte daha iyi idrak etmiş olduk. Bu yüzden hep birlikte üzerimize düşeni yapmalıyız” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı