Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 18:25
 
“Tüm belediyelere talibiz”
İYİ Parti’de başvuru heyecanı
Siyaset Haberi
“Tüm belediyelere talibiz”

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimler öncesi İYİ Parti’de aday adaylık başvuruları başladı. Gazetemize açıklamalarda bulunan İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş, “Gaziantep’teki tüm belediyelere talibiz” diye konuştu.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş, 1 Aralıkta başlayan aday adaylık sürecine ilişkin gazetemize açıklamalarda bulundu. Karakuş, “Genel seçimlerde olduğu gibi 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi partimize büyük bir ilgi var. 1 Aralık tarihi itibariyle başlayan aday adaylık başvurularında meclis üyelikleri için 60’ın üzerinde aday adayı başvuruda bulundu. Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ilçe Belediye Başkanlıkları için çok sayıda isim ile görüşmelerde bulunduk. Yapılan görüşmelerde partimize bir oy fazla getirecek ve halkın destek vereceği isimler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Adaylar üzerinde kendi içimizde de görüşmeler yapıyoruz.”

İYİ PARTİ’YE İLGİ YÜKSEK

Gaziantep halkına iyi hizmet verecek isimler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Karakuş, “Amacımız, Gaziantep Halkına belediyeciliğin en iyi şekilde nasıl yapıldığını gösterebilmek. Büyükşehir Belediye Başkanlığı için şuana kadar 4 isimle görüşmeler yaptık. Öte yandan partimize yoğun bir ilgi var. İl Başkanlığı olarak yaptırdığımız anket çalışmasında da vatandaşların İYİ Parti’ye olan ilgisini görmek mümkün oluyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde başarı yakalayacağımızı düşünüyoruz. Gaziantep’teki tüm belediyelere talibiz” diye konuştu.

S.ÖZTÜRK

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı