Haber Detayı
11 Mayıs 2017 - Perşembe 17:54 Bu haber 1187 kez okundu
 
Taraftar tepkili
Spor Haberi
Taraftar tepkili

Güneydoğu'nun Süper Lig'deki tek temsilcisi olan Gaziantepspor, düşme korkusunu iyiden iyiye hmeye başladı. Süper Lig'in 30. haftasında Akhisar Belediyespor deplasmanından ağır bir yenilgiyle dönen Gaziantepspor, 26 puanla 17. sırada yer alıyor. Gaziantepspor'un bu duruma gelmesinde Yönetimin, Belediye Başkanları'nın, Milletvekillerinin ve iş adamlarının olduğunu düşünen Gaziantepspor Taraftarları, "Takım çok sahipsiz kaldı. Yönetimin hatası var ama yönetime kimse destek çıkmadı. Belediye Başkanları ve Gaziantep Milletvekilleri sanki takımın düşmesi için ellerinden geleni yaptılar."dediler.

Takım sahipsiz kaldı

Gaziantepspor'un sahipsiz kaldığını belirten taraftarlar, "Takım çok sahipsiz kaldı. Şehrin ileri gelenleri, takıma sahip çıkmadı. Bu takım uzun bir süre göğüs sponsoru bulamadı. Gaziantep'in hiç işadamı yok mu? Kimse bu takıma sahip çıkmadı. Büyükşehir Belediyespor'a destek verildi. Ücretsiz otobüsler, biletler verildi. Biz Arena'ya gitmek için özel araç tutmak zorunda kalıyoruz. Büyükşehir Belediyespor'a çok büyük bütçeler ayrıldı. Bu bütçenin yarısı Gaziantepspor için kullanılsaydı durum böyle olmazdı. Yönetimin suçu büyük ama onlar da tek kaldı. Kimse destek çıkmadı."diye konuştular.

Desteklemeye devam edeceğiz

Küme düşse de Gaziantepspor'u desteklemeye devam edeceklerini belirten taraftarlar, "Bu takımı deplasmanda hiç yalnız bırakmadık. Nereye gitse biz de oraya gittik. Küme düşse de, biz bu takımın arkasında olacağız. Gaziantepspor'u yalnız bırakmayacağız. Bursaspor küme düşmüştü. Sonra çok iyi hazırlandılar ve Süper Lig'e çıkıp, ertesi sene şampiyon oldular. Belki takımın kendine gelmesi için bu gerekiyordu. Gaziantepspor'u kimseye yedirtmeyiz."dediler.

(A.Atalamış)

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı