Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 16:01
 
Özdağ’dan gecikmiş teşekkür
Siyaset Haberi
Özdağ’dan gecikmiş teşekkür

24 Haziran seçimlerinde Gaziantep’ten aday olmayan İyi Parti Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, seçimlerin üzerinden iki ay geçtikten sonra, Gazianteplilere teşekkür mesajı yayınladı. Seçim döneminde Gaziantep’e hiç gelmeyen Özdağ, milletvekilliği döneminde kendisine destek veren hemşerilerine,  teşekkür etti.

İYİ Parti Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, 25 ve 26. dönem Milletvekili olarak kendisini seçerek TBMM’ye gönderen Gazianteplilere teşekkür ederek, “ Gerek adaylığım ve gerekse de vekilliğim süresince destek veren, gönül veren ve yardımlarını esirgemeyen bütün hemşehrilerime teşekkür ederim” dedi.

27. dönemde İstanbul’dan Milletvekili seçilmesi dolayısıyla memleketi Gaziantep’i bu dönemde TBMM’de doğrudan temsil edemeyeceğini ifade eden Özdağ,”  27. Dönemde İstanbul milletvekili seçilmem hasebiyle, 25. ve 26. dönemde şerefle temsil ettiğim memleketim Gaziantep'i bu dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde doğrudan temsil edemeyeceğim. Ancak, parçası olmaktan onur duyduğum; Karayılan'ın, Şahinbey'in ve nice kahramanların kenti olan, milli müdafaanın vücut bulduğu bu kent ve ahalisi için bir hemşehriniz olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde elimden geleni yapacağım.  Adaylığım ve vekilliğim süresince destek veren, gönül veren ve yardımlarını esirgemeyen bütün hemşehrilerime teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı