Haber Detayı
07 Mayıs 2017 - Pazar 17:29 Bu haber 3018 kez okundu
 
Öğrenciler, Sanko Unıfest 3’te coştu
Eğitim Haberi
Öğrenciler, Sanko Unıfest 3’te coştu

SANKO Üniversitesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “SANKO UNİFEST3” öğrencilerden ve davetlilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

 Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezinde düzenlenen festivalde, günler öncesinde başlayan turnuvalarda yoğun ve tatlı bir rekabetin yanı sıra, oldukça eğlenceli anlar da yaşandı.

KENT ORKESTRASI

Festivale Kayahan şarkılarıyla katılan Kent Orkestrası, dinleyiciler tarafından büyük beğeni gördü. SANKO Üniversitesi Tiyatro Kulübü tarafından Ray Cooney’in “Kaç Baba Kaç” isimli oyunu sahnelendi.

 Festivalde, bu yıl gerçekleştirdiği öğrenci kulübü etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projelerindeki başarılarından dolayı SANKO Üniversitesi yönetimi tarafından Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Beril Baş’a hediye ve başarı belgesi sunuldu. Beril Baş, SANKO Üniversitesi yönetime desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 Gün boyu devam eden festivalde, turnuvalarda dereceye giren öğrenciler için madalya töreni gerçekleştirildi. Dereceye giren öğrencilere madalya ile birlikte armağan verilirken, tören toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 KOLPA KONSERİ

Festivalin açık alanda devam eden bölümünde ise SANKO Üniversitesi öğrencilerinin gerçekleştirdiği müzik performansı, Bipolar Project, karaoke, Dj performansla keyifli anlar geçiren davetliler, ilerleyen saatlerinde sahne alan Türk Rock Müziği’nin güçlü grubu Kolpa’nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı