Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 17:15
 
MHP'liler Kerkük için Ankara’da
Siyaset Haberi
 MHP'liler Kerkük için Ankara’da

MHP Gaziantep İl Teşkilatı yönetici ve parti üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen "Kerkük Sevdalıları ile Buluşma" programına katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, il, ilçe teşkilatları, kadın kolları, ülkü ocakları teşkilat yöneticileri ile birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Kerkük Sevdalıları ile Buluşma programına katıldı. Programı değerlendiren Başkan Taşdoğan, Gaziantep’i güçlü bir şekilde temsil etmek için Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çağrısına ses verdiklerini söyledi. Taşdoğan, “Her zaman söylüyoruz ve söylemeye devam edeceğiz. Kerkük ve Musul Türk milletinin ana damarlarındandır. Kesilmesine asla ve asla müsaade etmeyeceğiz. Bu konuda genel Başkanımız Doktor Devlet Bahçeli söyleyeceğini bir kez daha Arena Spor Salonu’ndan söyledi. Parti olarak duruşumuz nettir. Biz Kerkük için hazırız. Genel Başkanımızın bir işareti yeter” dedi.
Taşdoğan ayrıca Ankara Kapalı Spor salonunda bir araya gelen ülkücülerin düşmanlara korku saldığını da ifade ederek, "Milliyetçi Hareket Partisi dimdik ayaktadır. Hiç kimse bizimle alay etmeye kalkmasın. Kimse bizlere MHP bitiyor, bitti demesin. Aksi takdirde bakacak yüz, sıkacak el bulamayacaklardır. Bu salondaki kalp atışımız bir tek şey içindi. Biz davamızdan dönmeyiz. Söz ağızdan çıktı mı da yapmaktan çekinmeyiz. Bakınız, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli salona gelmeden önce Ülkücüler, 'Kerkük Türk’tür Türk kalacak' sloganları attılar. Salon 4 saat boyunca ayaktaydı. Her bir ülkücü kardeşimizin damarında akan asil kan bize bir kez daha gösterdi ki, önümüzde hiçbir fitneci hiçbir hain duramaz. Biz önümüze geçen engelleri, kurulan tuzakları nasıl aşmamız gerektiğini iyi biliriz. Bilmeyenler tarih sayfalarına şöyle bir göz atsın derim” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı