Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 19:14
 
Mahsereci adaylığını açıkladı
Siyaset Haberi
Mahsereci adaylığını açıkladı

İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Filiz Mahsereci, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İYİ Parti’de milletvekili aday adaylığı için İl Yönetiminden istifalar sürüyor. İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı İzzettin Şahin, İYİ Parti İl İkinci Başkanı Oğuzhan Hocaoğlu ve İYİ Parti Yönetim Kurulu üyesi Nermin Tuzcu’nun ardından İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Mahsereci’de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için görevinden istifa ederek, milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Mahsereci ile birlikte İl Yönetiminden milletvekili aday adayı olmak için istifa edenlerin sayısı dörde yükseldi. Aday adaylığı açıklamasında bulunan Mahsereci, “bugün demokrasinin, hukukun, özgürlüklerin tartışıldığı bir ortamda kıymeti Genel Başkanımız Meral Akşener’in yaktığı meşaleyi taşımak üzere bir anne, eş ve bir iş kadını olarak bu zor süreçte her türlü zorluğu göze alarak, Allahtan başka hiçbir güçten korkmadan, dava arkadaşlarımdan aldığım güç ve destekle milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum. İlk günden bugüne kadar beraber yürüdüğüm dva arkadaşlarımla son nefesimize kadar bu kutlu davayı iktidar yapana kadar her türlü bedeli ödemeye size söz veriyorum.

“DAHA YENİ BAŞLADIK”

Zorlu bir süreçte mücadele vereceklerinin altını çizen Mahsereci, “Sayın Genel Başkanımızın da dediği gibi, ‘Bizimkisi engelli parkur.’ Ülkemizi, insanımızı huzurlu kılmak için bu engelleri aşacağız. Yorulacağımızı, yılacağımızı düşünenlere buradan sesleniyorum: Daha yeni başladık. 24 Haziran akşamı bütün olumsuzlukları geride bırakmış olacağız. 25 Haziran sabahı iyilik güneşinin sıcaklığı içimizi ısıtacak” diye konuştu.

E.YILDIRIM

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı