Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 14:59
 
Kışın da hizmet verecek
Gençlik Kampı faaliyetleri devam ediyor
Spor Haberi
Kışın da hizmet verecek

Şehitkamil Belediyesi tarafından Dülük Tabiat Parkı'nda yer alan Gençlik Kampı ve Doğa Sporları Merkezinde düzenlenen günübirlik ve konaklamalı kamp programları, katılımcı öğrenci gruplarını mutlu etmeye devam ediyor.

Yaz döneminde 3 binin üzerinde genci ağırlayan kamp alanında etkinlikler sonbahar ve kış aylarında da hız kesmeden devam edecek.

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla yaz tatili dönemi boyunca kamp çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Şehitkamil Belediyesi, yaklaşık 3 aylık dönemde 3 binin üzerinde öğrenciyi misafir etti.

Doğayla dört mevsim boyunca buluşmak isteyen öğrenciler için günü birlik ve konaklamalı kamp faaliyetlerini sonbahar ve kış aylarında düzenleyecek Şehitkamil Belediyesi, 12-15 ve 16-22 yaş grupları için planladığı ücretsiz kamplarda öğrenci gruplarını hareketli, zinde ve doğa ile iç içe bir yaşama davet edecek.

Kamp alanında yer alan paintball, zipline, pentatlon sahası, tırmanma duvarı ve ip parkuru istasyonlarında mutluluk dolu anılar biriktiren öğrenci grupları, yeni dönemde de kamp alanındaki yerlerini almak için sabırsızlanırken, sonbahar ve kış aylarında düzenlenecek kamplar için ön kayıtlar da başladı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı