Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 18:24
 
Kantinciler yeniden seçime gidiyor
Ekonomi Haberi
Kantinciler yeniden seçime gidiyor

Gaziantep Kantinciler Odası’nda geçtiğimiz Haziran ayında yapılan seçimin ardından üçüncü kez Genel Kurul kararı alındı. 6 Eylül’de yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da mevcut Başkan Şefik Alkurt, Kantinciler Odası eski Başkanı Şıho Kelleci ve henüz ismi öğrenilemeyen üçüncü adayın olduğu öğrenildi.

Gaziantep Kantinciler Odası’nda sular durulmuyor. 450 üyesi bulunan Kantinciler Odası’nda 7 Ocak tarihinde yapılan Genel Kurul’da Şıho Kelleci ve Şefik Alkurt yarışmış,  229 üyeden 127’sinin oyunu alan Şefik Alkurt seçimi kazanmıştı. Seçimlerden üç ay geçmeden Alkurt’un yönetiminde bulunan üç isminde yer aldığı 160 üyenin noter onaylı imzası ile Olağanüstü Genel Kurula gidilmesi yönünde karar alınmıştı. 11 Haziran’da yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da mevcut oda başkanı Şefik Alkurt ile oda eski başkanı Şıho Kelleci yarışmış, her iki aday da 127’şer oy almıştı. Oyların eşit çıkmasının ardından Kantinciler Odası Başkanı Hakem Heyeti gözetiminde yapılacak kura çekimi ile belirlenmiş, Alkurt yeniden başkan seçilmişti.

ÜÇÜNCÜ KEZ GENEL KURULA GİDİYORLAR

Haziran ayında yapılan seçimlerin ardından Gaziantep Kantinciler Odası, yeniden seçime gidiyor. 6 Eylül’de yapılacak olan seçim için Alkurt ve Kelleci yeniden aday olurken, henüz ismi öğrenilemeyen üçüncü bir adayın olduğu öğrenildi. 6 Eylül’de yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul ile birlikte kantinciler üçüncü kez seçime gitmiş olacak. Üç listenin yarışacağı Olağanüstü Genel Kurul’da kimin başkan olacağı ise merak konusu oluyor.

A.DUMAN

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı