Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 15:44
 
Kadro derinliği oluşuyor
Spor Haberi
Kadro derinliği oluşuyor

Pazartesi günü Hatayspor ile yapılacak maçın kendileri adına büyük bir final maçı olacağına işaret eden Altıparmak, "Taraftarımızdan isteğim şu, pazartesi bizi yalnız bırakmasınlar ve ilk dakikadan son dakikaya kadar oyuncularımı desteklesinler. Protesto edeceklerse de maç sonrasında yapsınlar ama maç içinde olursa bu bizi olumsuz etkileyecek. Pazartesi günü sahada aslanlar gibi formanın hakkını veren bir oyuncu grubu olacak. İnşallah Hatayspor'u yenerek galibiyet serisi başlatacağız. Sonrasında takım olarak da birlik, beraberliğimiz artacak."dedi

Mehmet Altıparmak, önceki haftalarda sakatlık ve cezalı oyuncular nedeniyle kadro derinliği oluşturamadıklarını ayrıca zaman zaman mevkisi olmayan oyuncularla ilk 11'i oluşturduklarını belirtti.

Tecrübeli teknik direktör, Hatayspor maçıyla kadronun büyük oranda alternatifli bir hal alacağını aktararak, şöyle konuştu:

"Bir süredir kadro oluşturmak bizim için yorucuydu. Sakatlığı bulunan Mehmet Erdem iyi konuma geldi, Sow'un biraz eksiklikleri var ama takımla çalışmalara başladı, onu hazırlayacağız. Olursa bu hafta, olmazsa önümüzdeki hafta Sow'u da kadroda göreceğiz. Öte yandan Uğur Akdemir, Kenan Özer ve Elmar'ın cezası bitti. Erhan Çelenk aramıza katıldı, Yalçın Kılınç da kadroya ısındı. İnşallah bu hafta ilk defa ideale yakın bir kadroyla oynayacağız."

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı