Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 14:19
 
Her Abone, 1 Destek!
Spor Haberi
Her Abone, 1 Destek!

Gaziantepspor, TFF 1. Liginde maç yayınlarını sporseverlerle buluşturan beIN Sports ile yayın paketi anlaşması gerçekleştirdi.

 TFF 1. Ligin yayın haklarını alan Digiturk ile Gaziantepspor arasında 1 sezonluk yayın paketi anlaşması imzalandı. Digiturk ile gerçekleştirilen bu anlaşma kapsamında, Digiturk’ün “Ailenin Yıldızı” paketini satın alan taraftarlar, Gaziantepspor ve tüm “TFF 1.Lig” karşılaşmalarının yanı sıra, 2 ay ücretsiz “Süper Lig” maçları, “İngiltere Lig’i” maçları, “Ulusal Tv Kanalları”, “Belgesel Kanalları” ve “Çocuk Kanallarını” ilk 3 ay için aylık sadece “12,50 TL”, 12 aylık taahhüt ile yapılacak üyeliklerde kalan 9 ay için de aylık “25,00 TL” ücret ödeyerek Ailenin Yıldızı Paketi ve Gaziantepspor’un 2017-2018 sezonunda oynayacağı tüm maçları izleyebilecek.

 Kampanyadan mevcut Digiturk aboneleri yan oda üyeliği yaptırarak 12 ay boyunca aylık sadece “12,5 TL” ödeyerek yararlanabilecekler. Ayrıca Kampanya kapsamında taraftarlardan kurulum ve aktivasyon ücreti alınmayacak.

Digiturk ile yapılan kampanya anlaşması ile Türkiye genelinde Gaziantepspor’a gönül vermiş tüm sporseverler maçları evlerinde aylık düşük bir miktar ödeyerek izleyebilecek. Ayrıca sınırlı sayıda üyeye Gaziantepspor forması hediye edilecek.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı