Haber Detayı
16 Mayıs 2018 - Çarşamba 18:18
 
“Hep sahada olacağız”
Kemal Toplar’a yoğun ilgi
Siyaset Haberi
“Hep sahada olacağız”

İYİ Parti Gaziantep 27.Dönem Milletvekili aday adayı Kemal Toplar, geçtiğimiz gün Kalender Plaza’da düzenlenen İYİ Parti Milletvekili Aday Adayları Tanıtım Toplantısı’nda partililerden yoğun ilgi gördü. Partiye gösterilen ilginin iktidar habercisi olduğunu belirten Toplar, “ Biz de vatandaşımızın bu ilgisini boşa çıkarmamak için canla başla çalışacağız.”dedi.

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı iş adamı Kemal Toplar, aday adaylığı başvurusunu yaptığı ilk günden bu yana İYİ Parti Gaziantep milletvekili aday adayları arasında en çok ilgi gören isimlerden biri oldu. Geçtiğimiz gün düzenlenen İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Aday Adayları Tanıtım Toplantısında Toplar’a partililerin yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Partililerin ilgisi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Toplar, 24 Haziran Seçimlerinde İYİ Parti’nin iktidar olacağını söyledi. Toplar, “İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde 24 Haziran Seçimleri için çalışmalarımız devam ediyor. Bu süreçte gece gündüz demeden, tüm arkadaşlarımız ile birlikte sahada olacağız. Diğer aday adayı arkadaşlarımızla ile birlikte son güne kadar çalışacağız” diye konuştu.

S.ÖZTÜRK

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı