Haber Detayı
16 Ocak 2015 - Cuma 18:40
 
Hanımlar Kur’an-ı Kerim öğreniyor
Gündem Haberi
Hanımlar Kur’an-ı Kerim öğreniyor

 Şehitkamil Belediyesi Selimiye Sosyal Tesisinde Kur’an-Kerim eğitimleri devam ediyor. Şehitkamil Belediyesi’nin katkılarıyla, kursa katılan tüm kursiyerlere Kur'an-ı Kerim hediye edildi.

KURSİYERLERE KUR’AN-I KERİM HEDİYE EDİLDİ

Birbirinden farklı kurs ve etkinliklerle vatandaşların sosyal hayatına renk katan Şehitkamil Belediyesi, Selimiye Sosyal Tesisinde açtığı Kur'an kursu eğitimiyle vatandaşların Kur'an-ı Kerim öğrenmelerine büyük katkı sağlıyor. Kur’an kursuna gelen kursiyerler, hocaları nezaretinde büyük bir heyecanla Kur-an-ı Kerim öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. Kurslarda ayrıca, tüm kursiyerlere Şehitkamil Belediyesi’nin katkılarıyla Kur'an-ı Kerim hediye edildi.

Selimiye Sosyal Tesisi Aile Merkezi’nde Kur’an kursuna gelen genci yaşlısı, güzel ve nezih bir ortamda Kur’an-ı Kerim öğrendiklerini belirterek, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından Sosyal Tesislerde kurulan Kur-an-ı Kerim kurslarına katılarak, hem Kur’an-ı Kerim öğreniyoruz, hem de burada iyi dostluklar ediyoruz. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun bizler için kurmuş olduğu bu sosyal tesislerden çok memnunuz. Burada Kur’an-ı Kerim öğrenmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Belediyemiz tarafından bizlere Kur’an-ı Kerim hediye edildi. Bizlere böylesine güzel bir tesisi kazandıran ve Kur’an-ı Kerim hediye edilmesine vesile olan Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve bizlere Kur’an-ı Kerim öğreten hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı