Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 15:39
 
Göztepe’de hakkımız var
Spor Haberi
Göztepe’de hakkımız var

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin, Göztepe’ye transfer olan Serkan, Doğanay, Reis, Ghilas transferlerinde kulübün kasasına hiçbir şey girmediğini belirterek bu konunun peşini bırakmayacaklarını söyledi.

Bu oyuncuların transferinde merak uyandıran konular olduğunu belirten Şahin "Göztepe Türk futbolumuzun güzide bir kulübüdür.Göztepe geçen sezon yıllar sonra hasret kaldığı süper lige çıkarken her futbolsever gibi mutlu olduk. Taki bazı gerçekleri öğrenene kadar buradan Sayın Göztepe ikinci başkanı Talat Papatya ve diğer yöneticilere sesleniyorum. Göztepe, Kızılların entrikasıyla 3 oyuncuyu renklerine bağlarken Gaziantepspor bugün yaşam mücadelesi yapmaktadır. Biz bu işin peşini sonuna kadar bırakmayacağız. Gaziantepspor'un, Göztepe’de hakkı vardır ve bu hak Mehmet Sepil, Mustafa Kızıl işbirliğiyle olan bir haktır. Mehmet Sepil batan gemiden mal kaçıran bir ganimet avcısından hiçbir farkı yoktur.” dedi.

Mustafa Kızıl, Mehmet Serpil işbirliğinin Gaziantepspor’a zarar verdiğini iddia eden Şahin, “ Gaziantepspor Kulübüne dinamit koymuş, kulübün sadece bugünlerini değil yarınlarını da çalmış Kızıl ailesinden Mustafa Kızıl ile Göztepe Kulübü başkanı Mehmet Sepil işbirliği kulübümüzü derinden yaralanmıştır. Bizi asıl yaralayan olay ise İsviçre’de menajerlik bürosu bulunan Kızılların yeğeni Abdurrahman Bayındır'ın Serkan, Doğanay, Reis, Ghilas transferleri sonrası Göztepe’de işe başlamıştır.” şeklinde konuştu.

Birçok Avrupa kulübünün yakın markajında olan İngiltere Premier Liginden teklifler alınan genç oyuncumuz Serkan Bakan ile kadromuzda bulunan Nabil Ghilas transferlerinde Gaziantepspor Kulübünün yarınları çalınmıştır. Olayın başrolünde Mustafa Kızıl ile yeğeni menajer Abdurrahman Bayındır vardır. Doğanay, Serkan ve Ghilas transferlerinden Gaziantepspor Kulübü kasasına bir kuruş para girmezken Mehmet Sepil, Kızılların oyununa ortak olmuştur.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı