Haber Detayı
20 Aralık 2017 - Çarşamba 13:51
 
GKV 'den Yeşildere Cumhuriyet İlkokuluna Ziyaret
Eğitim Haberi
GKV 'den Yeşildere Cumhuriyet İlkokuluna Ziyaret

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu okul aile birliği Gaziantep’in Oğuzeli ilçesine bağlı olan Yeşildere Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. 

Soysal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları eğitim alanındaki desteklerini sürdürürken, okul aile birliği başkan ve üyeleri de çeşitli köylerde incelemeler yaparak, köy okullarında eğitim öğretim görmekte olan öğrencilere araç gereç desteğinde bulunmaya devam ediyor. Son olarak Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Yeşildere Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret eden okul aile birliği başkan ve üyeleri, Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Yüksel’den bilgiler aldılar. Beraberlerinde getirdikleri hediyeleri de öğrencilere dağıtan okul aile birliği başkan ve üyeleriyle okul idarecileri, ziyaret çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan GKV Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yeliz Bircan, “Kurum olarak sosyal sorumluluk projelerini önemsiyor ve birçok alanda uygulamaya devam ediyoruz. Okul aile birliğimizle iş birliği yaparak çeşitli okullarla temaslar kuruyor ve okullarımızı yerinde ziyaret ederek orada görev yapan idareci ve öğretmenlerle birlikte etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Son olarak Okul Aile Birliği Başkanı Funda Çıldır ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Yeşildere Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Burhan Yüksel’den bilgiler aldık. Öğrencilerimize çeşitli armağanlar vererek onlarla etkinlikler gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemlerde de söz konusu etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Funda Çıldır’da sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen okul ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim alanında gerekli her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı