Haber Detayı
24 Aralık 2015 - Perşembe 17:53
 
Gaziantepli esnafa“Kahraman Kredi”
Ekonomi Haberi
Gaziantepli esnafa“Kahraman Kredi”

Şekerbank, Gaziantep’in 94. kurtuluş gününe özel “Kahraman Kredi” kampanyası başlattı. Gaziantepli esnafın ve küçük işletmelerin her türlü finansman ihtiyacını karşılamayı hedefleyen “Kahraman Kredi” kampanyası, Gaziantep’in kurtuluş haftası dolayısıyla Gaziantep, İpekyolu, Nizip ve Şehitkamil şubelerinde 4 Ocak’a kadar devam edecek.

Şekerbank, küçük işletmelerin lider bankası olma hedefi doğrultusunda, bu kesimde yer alan Gaziantepli müşterilerine, düşük faizli ve taksit ötelemeli finansman imkanı sağlayacak. Kampanya kapsamında 30.000 TL kredi için ilk taksitte 3 aya kadar erteleme imkanı ve 25 TL sabit masraf tutarı uygulanacak.

Şekerbank, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafın yanında…

Şekerbank, Anadolu’daki ticaretin ve ekonominin can damarı olan esnaf kesimini destekleyerek, üretimi ve istihdamı teşvik etmeyi amaçlıyor. “Anadolu Bankacılığı” misyonu doğrultusunda, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafın yanında olmak amacıyla “Kahraman Kredi” kampanyasını geliştiren Şekerbank, birçoğu yaklaşık yarım asırdır aynı yörede ve yerde bulunan şubeleri aracılığıyla yerel davranabilme yetkinliği sayesinde bulunduğu bölgeye özel çözümler sunuyor.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı