Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 15:51
 
Gaziantep Kulübü’nde Aytekin dönemi…
Gündem Haberi
Gaziantep Kulübü’nde Aytekin dönemi…

Kurulduğu 1993 yılından bu yana geçen  25 yıl içerisinde, yaptığı çalışmalar ile şehrimizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi haline gelen Gaziantep Kulübü, 21. Olağan Genel Kurulunu Tuğcan Hotel’de gerçekleştirdi.

Divan Başkanlığına İbrahim Tuğsuz’un seçildiği Genel Kurul’da , Geçmiş Dönem Başkanı Necati Binici 2016-2017 Faaliyet Raporunu okudu. Görev yaptıkları dönemde hedeflerinin büyük bir kısmını gerçekleştirdiklerini belirten Binici , yönetim kuruluna ve üyelere teşekkür etti.

Yönetim Kurulu adaylarının tanıtımın ardından söz alan Tarık Aytekin “Gaziantep Kent Kültürü ve Yaşamı”na katkıda bulunmayı amaçlayan 2 yıllık stratejik planlarını ve gerçekleştirmeyi hedefledikleri çalışmaları anlattı.

Yapılan seçimde , Genel Kurul’a katılan üyelerin tamamının oyunu alan  Tarık Aytekin başkanlığındaki Gaziantep Kulübü 21.Dönem Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

1.Arzu Ekmekçi (Şirket Müdürü)

2.Başar Küçükparmak ( Makine Müh.)

3.Cemil Açıkkol ( Mimar )

4.Ezel Kadıoğlu ( Gıda Müh.)

5.Hakan Köksel (Avukat)

6.Kübra Kayın (Finansçı)

7.Lale Kutlar ( Öğretim Görevlisi-Okutman)

8.Sibel Gürsel (Avukat)

9.Tarık Aytekin ( Çevre Müh.)

Kulüp üyelerinin beklenti ve temennilerinin dinlenmesinin ardından yeni seçilen Başkan Tarık Aytekin , Necati Binici ve yönetim kuruluna hizmetleri için teşekkür plaketi taktim etti ve genel kurul sona erdi.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı