Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 15:40
 
Gaziantep Basketbol’un yıldızları destek bekliyor
Spor Haberi
Gaziantep Basketbol’un yıldızları destek bekliyor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun en büyük gösterisi Tahincioğlu All-Star 2018, 21 Ocak Pazar günü saat 14.00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

RedBull.com üzerinden devam eden oylamada Gaziantep Basketbol’un yıldız oyuncuları, All-Star’da Gaziantep’i temsil etmek için taraftarlardan destek bekliyor. Sean Armand oyun kurucu, Victor Dewayne Rudd forvet, Roland Freimanis da pivot kategorisinde ilk 5 için mücadele ediyor.

Basketbolseverlere büyük heyecan yaşatan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en görkemli organizasyonu Tahincioğlu All-Star 2018’e az bir süre kaldı. ING Bank 3 sayı yarışması, LeasePlan Yetenek Yarışması ve Tahincioğlu Smaç Yarışması ile birlikte All-Star’da yapılacak Avrupa ile Asya Karması maçında yer alacak oyuncuların belirleneceği oylama, oylama partneri RedBull.com’dan devam ediyor. Oy vermek isteyenler http://www.redbull.com/bslallstar adresinden istediği oyuncuları seçebiliyor. İlk günlerden binlerce kişinin katıldığı oylamanın sonucu 17 Ocak Çarşamba günü açıklanacak. Biletlerin Biletix üzerinden satışa sunulduğu Tahincioğlu All-Star 2018, 21 Ocak 14.00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek.

Asya Karması’nda yer alan Gaziantep Basketbol’dan Sean Armand 311 oyla oyun kurucu kategorisinde 26, Victor Dewayne Rudd 644 oyla forvet sıralamasında 14, Roland Freimanis de topladığı 157 oyla pivot kategorisinde 17. Basamakta bulunuyor. Gaziantep basketbollu oyuncular All-Star’da yer alabilmek için taraftarlardan destek bekliyor.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı