Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 08:03 Bu haber 151 kez okundu
 
Futbol: Spor Toto 1. Lig
Spor Haberi
Futbol: Spor Toto 1. Lig

Spor Toto 1. Lig'de 22, 23, 24, 25, 26, 27 ve 28. haftada oynanacak maçların programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, söz konusu haftalardaki karşılaşmaların programı şöyle:

22. Hafta:

16 Şubat Cuma:

18.00 Altınordu-Samsunspor (Bornova)

18.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Stat daha sonra açıklanacak)

17 Şubat Cumartesi:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gaziantepspor (Kazım Karabekir)

13.00 Balıkesirspor Baltok-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Grand Medical Manisaspor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Akın Çorap Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

18 Şubat Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

15.30 Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor (Gaziantep)

18.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

23. Hafta:

20 Şubat Salı:

16.00 Samsunspor-MKE Ankaragücü (Stat daha sonra açıklanacak)

16.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor Baltok (Çaykur Didi)

19.00 Gaziantepspor-Altınordu (Gaziantep)

21 Şubat Çarşamba:

16.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

16.00 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Stat daha sonra açıklanacak)

19.00 Elazığspor-Akın Çorap Giresunspor (Elazığ Atatürk)

19.00 İstanbulspor-Grand Medical Manisaspor (Stat daha sonra açıklanacak)

22 Şubat Perşembe:

16.00 Boluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bolu Atatürk)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

24. Hafta:

24 Şubat Cumartesi:

15.30 Balıkesirspor Baltok-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 MKE Ankaragücü-Gaziantepspor (Stat daha sonra açıklanacak)

25 Şubat Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Akın Çorap Giresunspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.00 Grand Medical Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Çaykur Rizespor-Elazığspor (Çaykur Didi)

15.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep)

18.00 Adana Demirspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)

26 Şubat Pazartesi:

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Kazım Karabeki)

18.00 Altınordu-Boluspor (Bornova)

 

25. Hafta:

2 Mart Cuma:

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk)

18.00 Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk)

3 Mart Cumartesi:

13.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep)

13.00 Denizlispor-Grand Medical Manisaspor (Denizli Atatürk)

15.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Stat daha sonra açıklanacak)

15.30 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stat daha sonra açıklanacak)

4 Mart Pazar:

13.00 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stat daha sonra açıklanacak)

15.30 Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)

15.30 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)

 

26. Hafta:

6 Mart Salı:

16.00 Grand Medical Manisaspor-Akın Çorap Giresunspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Samsunspor-Elazığspor (Stat daha sonra açıklanacak)

19.00 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)

7 Mart Çarşamba:

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Eskişehirspor (Kazım Karabekir)

16.00 Adana Demirspor-Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi)

19.00 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

8 Mart Perşembe:

16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

19.00 MKE Ankaragücü-Adanaspor (Stat daha sonra açıklanacak)

 

27. Hafta:

10 Mart Cumartesi

15.30 Ümraniyespor-Grand Medical Manisaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

15.30 Elazığspor-Gazişehir Gaziantep(Elazığ Atatürk)

11 Mart  Pazar:

13.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Gaziantep)

15.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Akın Çorap Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

18.00 Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli Atatürk)

12 Mart Pazartesi:

18.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stat daha sonra açıklanacak)

 

28. Hafta:

16 Mart Cuma:

18.00 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Çaykur Didi)

18.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)

17 Mart Cumartesi:

13.00 Gaziantepspor-Elazığspor (Gaziantep)

15.30 Grand Medical Manisaspor-Gazişehir Gaziantep (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Altınordu-Denizlispor (Bornova)

18 Mart Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Akın Çorap Giresunspor (Kazım Karabekir)

13.00 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Samsunspor- Boluspor (Stat daha sonra açıklanacak)

18.00 MKE Ankaragücü-Eskişehirspor (Stat daha sonra açıklancak)

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: Futbol:, Spor, Toto, 1., Lig,
Yorumlar
Haber Yazılımı