Haber Detayı
26 Mayıs 2015 - Salı 17:08
 
Fuarın gözdesi İmperial Halı
Ekonomi Haberi
Fuarın gözdesi İmperial Halı

İmperial Halı 2015 yılı yeni sezon koleksiyonlarını Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen DOMOTEX Fuarı’nda sergiledi. İmperial Halı dokusundaki zarafetle fuarın gözdesi oldu.

 

 

 

 

İmperial Halı, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen DOMOTEX Fuarı’nda 2015 yılı yeni sezon halılarını ilk kez görücüye çıkardı. 25-28 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenen fuar özellikle Ortadoğu ile iş bağlantısı kurmak isteyen firmaları bir araya getirirken, İmperial Halı’nın standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Meltem Dokuma Hali Sanayi bünyesinde üretilen İmperial Halı, Domotex Fuarı’nın en fazla ilgi gören markalarından biri oldu.

DOKUSUNDA ZARAFET VAR

Meltem Grup’un yeni yüzü olarak fuarda yerini alan İmperial Halı, AR-GE harikası sezonun en şık ve göz alıcı modellerini görücüye çıkardı. Özel dizayn edilen stant içerisinde tanıtılan, çarpıcı renk ve desenlerden oluşan İmperial Halı modelleri yerli ve yabancı ziyaretçilerin büyük beğenisi topladı.

Kalite ve görselliğin ön planda tutulduğu İmperial Halının, Meltem Grup'un yeni yüzü olarak sektörde yerini aldığını açıklayan Meltem Dokuma Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dikicibaşı, " 2015 yılının en şık ve göz alıcı tasarımlarını Domatex Halı Fuarında ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Kaliteden ödün verilmeden üretilen İmperial Halı,  çeşitli renk ve desenlerden oluşan zengin seçenekleriyle her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. İmperial Halı sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda yurt dışında da önemli yeri ve müşterileri olan bir markadır" dedi.

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA

Türkiye'de geniş ve yaygın bir bayii ağı bulunan İmperial Halı kurulduğu günden buyana büyümesini adım adım sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin aranan markaları arasında yerini alan İmperial Halı, Domatex fuarında ise stant ziyaretçilerini hayran bıraktı.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı