Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 11:44
 
Fadıloğlu’ndan ikiz bebeklere ziyaret
Gündem Haberi
Fadıloğlu’ndan ikiz bebeklere ziyaret

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Merhaba bebek” projesi kapsamında ikiz bebekleri olan aileyi ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu. 
Fadıloğlu, Mevlana Mahallesinde ikamet eden Muhammed Taha ve Zeynep Ece ismini verdikleri ikiz bebek sahibi Recep ve Meryem Kaya ailesini ziyaret etti. Muhammed Taha ve Zeynep Ece isimli ikiz bebekleri kucağına alan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, bebekleri doyasıya sevdi. Bebeklerin sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Fadıloğlu, bebekler için aldığı hediyeleri anneye takdim etti. Fadıloğlu, çocukların sağlık durumları hakkında anne Meryem Kaya’dan bilgi aldı.
“Rabbim, hayırlı birer evlatlar olarak büyütmeyi nasip etsin”
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ailenin ikiz bebek sevincine ortak olduğu için mutlu olduğunu belirterek, “Öncelikle hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Allah, hiçbir zaman acılarını göstermesin. Merhaba Bebek projesi kapsamında ekiplerimiz ailemizi ziyaret ettiler. Bugün bizler de bir ziyaret gerçekleştirelim istedik. Bebekler erken doğmalarına rağmen anneleri gayet güzel bakmış ve kiloları da belli bir noktaya gelmiş. Şu an gayet sağlıklı durumdalar. Rabbim, hayırlı birer evlat olarak büyütmeyi nasip etsin. Bizim nüfusumuzun artması lazım. Tabi nüfuzumuz artarken de bu çocuklarımızın geleceğiyle ilgili eğitimlerine dikkat etmemiz lazım. Annelerimiz, babalarımız inşallah bu evlatları vatana ve millete hayırlı evlatlar olarak yetiştirirse bu memleketin geleceğinden hiçbir kaygımız olmayacak. Rabbim, inanan ve milli değerlerine sahip bireyler olarak büyütmeyi nasip etsin. Evleri şen olsun diyorum” şeklinde konuştu.
“Allah, hiçbir zaman devletimizi başımızdan eksik etmesin”
İkiz çocuk babası Recep Kaya, ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirerek, “İkiz bebeklerinin ismini Muhammed Taha ve Zeynep Ece koyduk. Çok mutluyuz. Bu sevinci çocuğu olanlar iyi bilir. Çok şükür bebeklerimiz sağlıklı. Allah, çocuğu olmayanlara da bu mutluluğu yaşatmayı nasip etsin. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi bu mutlu günümüzde ziyaretiyle daha da mutlu etti. Allah, hiçbir zaman devletimizi başımızdan eksik etmesin” diye konuştu.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı