Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 13:15
 
Fadıloğlu’ndan ikiz bebeklere yoğun ilgi
Şehitkamil Belediyesi Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Merhaba Bebek” projesi kapsamında ikiz bebekleri olan aileyi ziyaret ederek, sevinçlerine ortak oldu. Fadıloğlu, beraberinde getirdiğini çeşitli hediye paketlerini de anneye teslim ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Gündem Haberi
Fadıloğlu’ndan ikiz bebeklere yoğun ilgi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Umut Mahallesi’nde ikamet eden Yavuz ve Yunus ismini verdikleri ikiz bebek sahibi Ömer ve Emine Eryener ailesini ziyaret etti. Yavuz ve Yunus isimli ikiz bebekleri kucağına alan Fadıloğlu, bebekleri doyasıya sevdi. Bebeklerin sağlıklı bir ömür geçirmeleri konusunda temennilerde bulunan Fadıloğlu, bebekler için getirdiği hediyeleri aileye takdim etti. Fadıloğlu, çocukların sağlık durumları hakkında anne Emine Eryener’den bilgi aldı. 
Rabbim Hayırlı Birer Evlat Olarak Büyütmeyi Nasip Etsin 
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ailenin ikiz bebek sevincine ortak olduklarını belirterek, “Allah, hiçbir zaman acılarını göstermesin. Merhaba Bebek projesi kapsamında ekiplerimiz geldiler o vasıtayla haberimiz oldu. Bugün bizler de bir ziyaret gerçekleştirelim dedik. İkizlerimizin sağlık durumları da gayet iyi. Rabbim, hayırlı birer evlat olarak büyütmeyi nasip etsin. Annelerimiz, babalarımız inşallah bu evlatları vatana ve millete hayırlı evlatlar olarak yetiştirirse, bu memleketin geleceğinden hiçbir kaygımız olmayacak. İnanan ve milli değerlerine sahip bireyler olarak inşallah Rabbim büyütmeyi nasip etsin. Evleri şen olsun diyorum” dedi. 
Allah Hiçbir Zaman Devletimizi Başımızdan Eksik Etmesin 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ikiz çocuk babası Ömer Eryener, “İkiz bebeklerinin ismini Yavuz ve Yunus koyduk. Çok mutluyuz. İkiz bebeklerimizin yanı sıra bir erkek ve iki kız çocuğum daha var. Böylelikle 5 evlat sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çok şükür ikiz bebeklerimizin de sağlık durumları gayet iyi. Allah, çocuğu olmayanlara da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi bu mutlu günümüzde ziyaretiyle daha da mutlu etti. Allah, hiçbir zaman devletimizi başımızdan eksik etmesin” ifadelerinde bulundu. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı