Haber Detayı
11 Şubat 2018 - Pazar 15:04
 
Emektar ustalara vefa…
Gündem Haberi
Emektar ustalara vefa…

Gaziantep Oto ve Makina Sanatkarları Esnaf Odası Genel Kurulu’nda 40 yılı aşkın süredir çalışan esnaf büyüklerine plaket verildi.

Çalışmalarıyla takdir toplayan ve genel kurulda üyelerin tamamının oyuyla göreve devam edecek olan Mustafa Kemal Güneş’e üyeler hizmetlerinde başarılar dilediler.

Başkan Mustafa Kemal Güneş’te oto makina odası esnafının çalışma şartlarını daha da yükselteceklerini belirterek şunları söyledi: “Başkanlığım dönemimde hep ‘Ben değil, biz’ dedim. Çünkü biz birlikte alışıyor, proje üretiyor ve başarıdan başarıya koşuyoruz. Bunları ben tek başıma değil sizlerle yani biz birlikte başarıyoruz. Bizi biz yapan ve mesleğe 40 yılı aşkın süre hizmet veren ustalarımıza da vefa örneği göstererek manevi değeri yüksek olan plaketle onore etmek istedik. 40 ve 65 yıl mesleklerine emek veren ustalarımıza teşekkür eder her zaman bizlerin onlara hizmet etmekle yükümlü olduğumuzu hatırlatmak isterim”

Genel kurulda güven tazeleyen Başkan Mustafa Kemal Güneş’e Plaket alan ustalar ve üyelerde hizmetlerinden dolayı başarı dileklerini ilettiler.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı