Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 19:24
 
Ejder Demir görünmüyor
İyi Parti-CHP İttifakının Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir’in sosyal medya hesaplarının aktif olmaması, kent genelinde STK ve halk toplantıları gerçekleştirmemesi, yazılı ve görsel medyada yeterince yer almaması, ‘Ejder Demir, çalışmıyor mu?’ sorusunu gündeme taşıdı.
Siyaset Haberi
Ejder Demir görünmüyor

31 Mart seçimlerinde 20 günden az bir süre kala Büyükşehir Belediye Başkan adayları çalışmalarını sürdürüyor. Gaziantep genelinde adaylar çalışırken İyi Parti-CHP İttifakının Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir’in saha çalışmalarında görünmemesi ‘Ejder Demir, çalışmıyor mu?’ yorumlarına neden oldu. Sosyal medya hesapları yeterli oranda aktif olmayan, yazılı ve görsel basında etkin şekilde gözükmeyen Demir’in sivil toplum kuruluşları ile de yeterince iletişim kurmadığı ileri sürüldü.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI AKTİF DEĞİL

MHP’den Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Ejder Demir sürpriz bir kararla İyi Parti tarafından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilmişti. Demir’in adaylığı CHP tabanı tarafından yeterince destek görmezken, İyi Parti tabanından gelen destekle harekete geçen Demir, çalışmalarını sürdürdü. Ancak son günlerde Demir’in sosyal medya hesaplarının yanı sıra çalışmalarda da yeterince aktif olmadığı gözlemlendi. Demokratik Sol Parti’den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Celal Doğan’ı desteklemesi beklenen CHP tabanının da Demir’in çalışmamasında etkili olduğu düşünülüyor.

S.ÖZTÜRK

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı