Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 20:26
 
Doğan’a ziyaretçi akını…
DSP’den büyükşehir belediye başkan adayı gösterilen Celal Doğan, seçim çalışmalarına başlarken ofisi vatandaşların akınına uğruyor
Siyaset Haberi
Doğan’a ziyaretçi akını…

DSP’den büyükşehir belediye başkan adayı gösterilen Celal Doğan, seçim çalışmalarına başlarken ofisi vatandaşların akınına uğruyor. Gün boyunca ziyaretçilerle bir araya gelen Doğan, “Gaziantepliler şehrine sahip çıkıyor.” sözleri ile ilgiden memnuniyetini dile getiriyor.

DSP’den büyükşehir belediye başkan adayı olan Celal Doğan’ın adaylığı şehir genelinde ciddi ilgi görürken, seçim bürosu ziyaretçi akınına uğruyor. Gün boyunca yoğunluğun azalmadığı seçim bürosunda, vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarına yön veriyor.

ŞEHRİNE SAHİP ÇIK

Gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getiren tecrübeli siyasetçi, “ Şehrine sahip çık sloganı ile yola çıkıyoruz. İlk günden bu yana devam eden ilgi de, Gazianteplinin şehrine sahip çıkmaya hazırlandığını gösteriyor. Hemşerilerim, Gaziantep’i eski günlerine döndürmek için beni çağırdılar. Ben bu çağrıyı geri çeviremezdim. Şimdi hep birlikte şehrimize sahip çıkmak için çalışacağız.”dedi.

SIKINTILAR DAĞ GİBİ

2004 yılında bıraktıkları Gaziantep’in, bugünlerden çok daha iyi durumda olduğunu hatırlatan Doğan, “ Geçen 15 yıllı süreçte Gaziantep, sorunlarla boğuşan bir şehir haline getirilmiş. Suriyeliler ile şehir kaldıramayacağı bir yükün altına sokulmuş. Trafiği eziyet haline dönüşmüş. Avrupa kulübü haline getirdiğimiz şehrin markası kulüp batırılmış. Gatem gibi, Hayvanat Bahçesi gibi, 100. Yıl Kültür Parkı gibi projelerimizin üzerine bir tane yenisi eklenememiş. Belediyecilik, arsa üretip satmak haline gelmiş. Bunları düzeltmek için yola çıktık. Bunun için de bütün Gazianteplilerin desteğine ihtiyacımız var.”dedi.

(M.TÜRKMEN)

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı