Haber Detayı
14 Haziran 2017 - Çarşamba 16:32 Bu haber 1397 kez okundu
 
Çöküş devam ediyor
Spor Haberi
Çöküş devam ediyor

27 yıl aradan sonra TFF 1. Lig’e düşen Gaziantepspor’da, sıkıntılar her geçen gün artıyor. Yıllardır maddi sıkıntılarla boğuşan Kırmızı Siyahlılar, Süper Lig gelirlerinden de olunca, bu yıl takımı çok daha büyük sorunlar bekliyor.

Sezonun sona ermesi ile birlikte birçok futbolcusunun alacakları için Federasyon’a başvurduğu Gaziantepspor’da, maddi sıkıntılar açmaz hale gelmiş durumda.

Yeni sezon için elinde futbolcu kalmayan Kırmızı Siyahlılar, ciddi bir transfer çalışması yapmak zorunda. Öte yandan alacaklarını tahsil edemeyen futbolcuların başvurusu sonrası yeni sezonda Gaziantepspor’a transfer yasağı ve puan silme cezaları gelebilir. Bu tür yaptırımlar ise kulübün bitişi anlamına geliyor. Kırmızı siyahlılar, zaten sıkıntılı süreçte bir de bu tür sorunlar yaşarsa, alt ligler çok da uzak görünmüyor.

Yönetim sessiz

Diğer taraftan yaşanan bu kadar gelişmelere, basında çıkan haberlere rağmen, yönetimdeki sessizlik devam ediyor. Gaziantepspor’daki bu belirsizlik gelecek günler için taraftarı endişelendiriyor.

(A.Atalamış)

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı