Haber Detayı
20 Mart 2017 - Pazartesi 17:32 Bu haber 1443 kez okundu
 
‘Çiftçinin gücü’ Gaziantep’te
Ekonomi Haberi
‘Çiftçinin gücü’ Gaziantep’te

2016 yılı En Başarılı Bayi sıralamasında 1. olan Erkunt Traktör Gaziantep Yetkili Satıcısı Alpaslan Ticaret’in yeni yaptırdığı plaza açılışı, Erkunt Traktör’ün Yönetim Kurulu Başkanı ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile 15 Mart tarihinde gerçekleşti.

Erkunt Ailesi’ne 2015 yılının Mayıs ayında katılan Alpaslan Ticaret, gerçekleştirdiği tarla gösterileri ve düzenlediği diğer saha etkinlikleri ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Müşteri memnuniyetini arttırmak, satış süreçlerindeki kaliteyi yükseltmek ve çiftçilere daha iyi hizmet vermek için sürekli çalıştıklarını dile getiren Alpaslan Ticaret Yetkilisi Mesut Alpaslan; sektöre yön veren bir markayı Gaziantep’te temsil etmekten ve bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduklarını belirtti.

Dünyadaki ilk kadın traktör üreticisi unvanını elinde tutan Zeynep ERKUNT ARMAĞAN, açılış sırasında görüşlerini şöyle ifade etti:

“Bugün çok güzel bir organizasyon ile bizleri bir araya getiren Gaziantep Yetkili Satıcımız Alpaslan Ticaret’e çok teşekkür ederim. Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük, Türkiye'nin ise 6. büyük şehri. Ekonomik yapısı, turizm potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile parlayan bir yıldız. Coğrafi yönden GAP'ın giriş kapısı olarak, sanayii ve ticari hacmiyle de GAP kalkınmasında temel teşkil eden en önemli şehirlerden birisi olan Gaziantep, tarımsal faaliyetlerde de bölgenin öncü şehirlerinden biri.

Bu güzel ve önemli şehre, Erkunt Traktör Yetkili Satıcısı Alpaslan Ticaret’in yürüttüğü faaliyetleri bizzat görmek için geldim. Mesut Bey ve ekibinin çiftçi dostlarımıza daha iyi hizmet vermek için gerçekleştirdiği çalışmaları gönülden tebrik ediyorum. Her zaman söylediğim gibi Erkunt, fabrika-yetkili satıcı-yetkili servis ve çiftçiden oluşan ve giderek büyüyen bir aile.  Aile fertlerimizin her birisinin düşüncesi ve görüşü bizim için çok değerli. Çiftçimizden gelen görüşler bize ihtiyaçları anlatırken, bayilerimizden ve servislerimizden aldığımız önerilerle de daha doğru ürünü ortaya çıkartma çalışmalarımız kurulduğumuz günden beri sürmekte. Her zaman “birlikte kuvvet doğar” sözüne değer verdim. Bugün Erkunt’un ulaştığı noktaya bakarak da birlikte karar almanın ve birlikte ilerlemenin ne kadar isabetli olduğunu gördüm. Ve ne güzel bir aile olduğumuzu bu vesile ile bir kez daha görmek beni çok duygulandırdı.  Bizi sıcacık karşılayan bu güzel şehrin güzel insanlarına gönülden teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: ‘Çiftçinin, gücü’, Gaziantep’te,
Yorumlar
Haber Yazılımı